"Інтер" виконував замовлення Кремля – Аваков

Хвиля чорного піару була спрямована проти українських політиків на замовлення з-за кордону.

Оприлюднене листування між працівниками телеканалу "Інтер" і кураторами з Росії та "ДНР" свідчить про існування у цьому ЗМІ кремлівських "темників". Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє Департамент комунікації МВС України.

За словами міністра, матеріали свідчать про існування антиукраїнських замовлень, котрі виконували працівники каналу. Зокрема, на думку посадовця, йшлося про системну дискредитацію низки політиків – секретаря РНБО Олександра Турчинова, прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та інших. "Аналіз листування резидентів Кремля виявив головні мішені російської пропаганди. Першим у цьому "темнику" містився пакет брудних матеріалів на секретаря РНБО Олександра Турчинова", — зазначив Аваков.

Він назвав себе серед людей, на котрих було здійснено брудну інформаційну атаку. Метою чорного піару, на думку Авакова, було політичне знищення тих українських політиків, яких Москва вважає своїми головними ворогами. "Таким чином російські журналісти, які формували інформаційну політику "Інтера", виконували замовлення Кремля", — заявив голова МВС.

Аваков також заявив, що подібні замовлення можуть відпрацьовуватися також іншими проросійськими мас-медіа в Україні. Тому міністр закликав Нацраду з питань телебачення та радіомовлення "не ховатися та зайняти позицію у цьому питанні".

Як уже повідомлялося, в Інтернет потрапило листування українських та західних засобів масової інформації зі спецслужбами самопроголошеної "Донецької народної республіки". Це близько 9 тисяч файлів із повним переліком акредитованих там журналістів - від місцевих газет фейкових республік до найбільших українських та іменитих світових редакцій. Вони здебільшого просять дозволу на висвітлення ситуації на тимчасово окупованих територіях.

ВідеоАкредитація від ДНР: як українські ЗМІ узгоджують матеріали з самопроголошеними республіками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: