Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У селах на Житомирщині скинули до 90 тонн сміття зі Львова

Водіїв вантажівок розшукують

Львівське сміття тепер на Житомирщині. У кількох селах по трасі Київ-Чоп, зокрема, Чиживка та Барвинівка, селяни виявили свіжі купи побутового непотребу. У ньому знайшли і докази - чеки та банківські виписки, що сміття зі Львова, йдеться в ТСН.19.30.

Загалом скинули до 90 тонн відходів. Селяни обурені, бо щойно до Великодня поприбирали села та довкілля після зими, а тут такий сюрприз.

Пані Надія дивиться на купи сміття і хапається за голову. Каже, щойно провели весняну толоку, прибрали після зими села та довколишні ліси. А тут така знахідка.  Сморід від сміття на кілометри. А от і докази, звідки сміття.

«Ось, будь ласка, м. Львів, вулиця Наукова, 69», - показує місцевий мешканец чек зі звалища.

Це територія колишнього  складу міндобрив. Місцина малолюдна. Від міжнародної  траси Київ-Чоп сюди якихось 5 км. Заїзд для вантажівок зручний. Сільський староста припускає про цю ділянку водіям  сміттєвозів міг  розповісти хтось із селян.

«Зовсім  чужій людині уночі знайти майданчик  і  безпечно розгрузитися, так не може бути, хтось або перевізники десь вихідці звідси і знають що тут таке можна зробить», - каже в.о. старости с. Барвинівка Микола Гордійчук.

ВідеоУ кількох селах трасою Київ-Чоп знайшли свіжі купи сміття зі Львова

У селах Чижівка та Барвінівка селяни виявили свіжі купи побутового непотребу. У ньому знайшли і докази, чеки та банківські виписки, що сміття - зі Львова. Загалом скинули до 90 тонн відходів. Селяни обурені, бо щойно до Великодня прибрали села та довкілля після зими, а тут такий сюрприз.

У кількох селах трасою Київ-Чоп знайшли свіжі купи сміття зі Львова

У поліції шукають водіїв вантажівок, які скинули сміття. Але визнають, що складно  довести їхню провину і причетність, бо  після того  як сміття скинуте  докази відсутні.     

Житомирські села уздовж траси Київ-Чоп від львівського сміття потерпають не вперше. Селяни не втямлять, їхнє село від Львову за 350  км, чому на таку відстань і за такі гроші возять непотріб.

 Хто з перевізників скинув сміття на Житомирщині, у Львівській обладміністрації не знають. Під підозрою 3-4 компанії, що возять у напрямку Києва. За словами львівських чиновників, на усіх вантажівках, які возять це сміття встановлені GPS-трекери.  З двома недобросовістними перевізниками вже розірвано  угоди.

Житомирських селян заяви львівських чиновників не заспокоюють. Там вже підрахували, щоб прибрати сміття їм знадобиться щонайменше 10 тисяч грн. А от куди його вивезти ще не знають, бо сільські полігони не приймають органічні відходи. А ще планують на сільських дорогах встановити камери спостереження,  аби таки зловити водіїв, які хоч ще раз спробують викинути сміття біля їхніх сіл.

Залиште свій коментар

Вибір редакції