Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Не могли навіть голову висунути: бійці в Пісках розповіли про обстріли

Бойовики стріляли з усього, що в них є.

Запеклі бої поблизу донецького летовища. Є загиблі, поранені, постраждала навіть дівчина-медик. Селище Піски позиція “Пекло”. Останніми днями це і справді жахливе місце. Тут практично щодня втрати. Учора на цій позиції загинув один боєць, троє у важкому стані, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

Потрощені бліндажі, розірвані вибухами мішки з піском. Рівно о 17.00 ворог почав стріляти з усіх стволів.

«Так щільно били, що не могли навіть голову висунути. І розриви, якщо пройтися по позиціях, то видно, що балки порозривало», - розповідає один з військових.

Обороною цієї позиції керував командир Максим Черкун.  У цьому бою він загинув. Кращий серед нас, так кажуть про нього  бійці. Вони показують відео як воював Макс – командир умів лише з кількома бійцями відбити атаку ворога  на опорний пункт. Але мінометна міна цього разу розірвалася зовсім поряд.

ВідеоУкраїнське військо кілька днів поспіль несе втрати у селищі Піски

Запеклі бої поблизу Донецького летовища. Є загиблі, поранені, постраждала навіть дівчина-медик. На найнебезпечнішу позицію у Пісках вирушили кореспонденти ТСН. 

Українське військо кілька днів поспіль несе втрати у селищі Піски

Снайпери – ще одна напасть Пісків. Між позиціями усього  400-600 метрів. Ідеальна відстань для хороших гвинтівок з оптичним прицілом. Звідси навіть неозброєним оком видно ворожі позиції.

Саме від пострілу снайпера  кілька днів тому тут загинув ще один боєць – улюбленець батальйону  Денис Начосний. Він встиг перекинути у бліндаж важко пораненого товариша, коли перестрибував сам, отримав кулю в шию – ворожий снайпер його чекав.

У цьому ж бою отримала легке поранення і медсестра Людмила. Бійці розповіли, ця маленька дівчина уже з пораненням голови таки перебинтувала та витягла пораненого. Зараз вона у госпіталі.

«В неї злетіла каска і осколком черкануло по голові, але продовжувала надавати допомогу», - розповідають військові.

Після бою медики ще навіть не встигли переодягнутися, їм треба готувати техніку. Вони з острахом чекають вечора, коли ворог може знову як оскаженілий почати  стріляти з усього, що в нього є.

Залиште свій коментар

Вибір редакції