У суд над бійцями "Торнадо" вперше прийшли свідки захисту

Оцінки їхніх свідчень прокурорами і адвокатами різняться.

У справі "Торнадо" заслухали перших свідків зі сторони захисту. Зокрема жінку, яка працювала на кухні, де базувалася рота спецпризначення, готувала для бійців та бачила їх фактично щодня, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Засідання відбувалося під посиленою охороною і в закритому режимі. До зали доправили всіх 12 підсудних. Захист виставив двох свідків. Окрім згаданої жінки, це ще бойовий командир Сергій Батяшов. Прокуратура одразу після допиту заявила, що нічого конкретного та суттєвого ті не сказали, а лише надали загальну характеристику обвинуваченим. Натомість адвокат запевняє, що це ключові свідки. Бо ж вони підтвердили, що всі обвинувачені жили в геть різних місцях.

ВідеоУ справі Торнадо заслухали перших двох свідків

Загалом по справі зі сторони обвинувачення проходить 111 свідків. Зі сторони захисту лише 14. У вівторок заслухали перших двох. У середу допитають 4-х зі сторони обвинувачення.

Як повідомлялося, минулого місяця один із екс-бійців розформованої роти патрульної служби міліції особливого призначення "Торнадо" Юрій Шевченко на суді визнав свою провину за трьома статтями КК України.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: