Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сумах 5-річний хлопчик з менінгітом потрапив до реанімації

У Сумах 5-річний хлопчик з менінгітом потрапив до реанімації

Підозра на менінгококову інфекцію не підтвердилась.

У Сумах з підозрою на менінгококову інфекцію госпіталізували 5-річну дитину. У важкому стані з судомами та високою температурою хлопчик потрапив до реанімації, повідомляє ТСН.

У зоні ризику опинилися ще п’ятеро дітей із старшої групи дитсадка, який відвідував хворий. У дітей виявили схожі симптоми, медики їх вже обстежили та провели необхідні дослідження, але госпіталізовувати не стали.

В дитсадку тимчасово ввели карантинні заходи. Нині стан хворого хлопчика поліпшився. Сьогодні медики отримали результати бактеріологічних досліджень.  Підозри на менінгококкову інфекцію, що має блискавичний перебіг і навіть призводить до летальних наслідків, не підтвердились.

"Головне – менінгококова інфекція – діагноз знятий. Це перше. Друге – менінгіт у дитинки є. Але він спричинений стрептококовою інфекцією. Це інший збудник. Але дитина повинна перебувати під наглядом на випадок пізніх відстрочених наслідків. На щастя, у нас бактеріологічно не підтвердилось. Стан дитини покращується і сьогодні дитина буде переведена до загального відділення", - повідомила дитячий інфекціоніст Сумської міської дитячої клінічної лікарні ім. Св. Зінаїди Марина Корнієнко.

Нагадаємо, 2017 року склалася напружена ситуація із захворюванням на менінгококову інфекцію. І цифри смертельних випадків значно більші за попередній рік. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції