У Сумах на менінгіт захворіли десятеро підлітків

У Сумах на менінгіт захворіли десятеро підлітків

Фото: pixabay.com

Всі діти перебувають у стані середньої важкості.

У Сумах на менінгіт захворіли одразу десятеро підлітків. Усі з різних шкіл, їхній стан середньої важкості, йдеться у ТСН.12:00.

Серед батьків почалась паніка. В одній із шкіл, де з менінгітом шпиталізували одразу двох учнів, на заняття не з’явився цілий клас.

Втім медики заспокоюють: важких випадків чи ускладнень немає, дітей вже готуються перевести з реанімації до звичайного відділення. Про спалах інфекції, стверджують, теж не йдеться: це сезонне зростання захворюваності, його спостерігають кожні п'ять років.

За попередніми висновками, збудником хвороби став ентеровірус, який у дітей зі слабким імунітетом і спровокував менінгіт.

У Сумах через менінгит до школи не з’явився цілий клас

У Сумах через менінгит до школи не з’явився цілий клас

"Це не менінгококовий менінгіт, це не менінгококова інфекція, яка потребує впровадження карантинних заходів. Всі 10 дітей, які знаходяться в стаціонарі – з різних навчальних закладів. Дана ситуація не може трактуватися як спалах інфекції, а є спородичні випадки, які спостерігаються під час сезонності даного захворювання", - повідомила заступник головного лікаря Сумської дитячої клінічної лікарні ім. Святої Зінаїди Вікторія Бугаєнко.

Нагадаємо, цьогоріч Україну атакуватимуть три типи грипу: Мічиган, Сингапур і Колорадо. Зростання рівня захворюваності очікується від початку жовтня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація