У Сватове привезли пожежні танки

Масштаби пожежі збираються оглянути з гелікоптера.

Для боротьби із вогнем привезли пожежні танки

Для боротьби із вогнем привезли пожежні танки / © УНІАН

Станом на 5.30 ранку інтенсивність вибухів у Сватовому на Луганщині, де 29 жовтня ввечері загорівся склад з боєприпасами, зменшилася.

На ранок було евакуйовано 200 осіб кількість вибухів зменшилася – вони лунають приблизно раз на півгодини. Видання Громадське.tv із посиланням на главу Луганської військово-цивільної адміністрації Георгія Туку повідомило, що до міста привезли пожежні танки.

Нагадаємо, що 29 жовтня ввечері у Сватовому Луганської області загорілися склади з боєприпасами. Начальник прес-служби ГУ ДСНС України у Луганській області Олександр Чалий повідомив, що площа пожежі становить 9 тисяч квадратних метрів. За його словами, усі люди з навколишніх будівель відселені, загроза для них відсутня.

У ДСНС повідомляли про двох загиблих та чотирьох поранених внаслідок інциденту.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie