У трьох містах Криму проблеми зі світлом через аварії на підстанціях і ліній передач

Кримчани продовжують відчувати проблеми зі світлом.

В Ялті, Керчі та Армянську в окупованому Криму через аварії на трансформаторних підстанціях та лініях електропередач без світла залишилися житлові райони.

В Ялті через аварії на трансформаторних підстанціях знеструмлено будинки по вул. Будівельників і Українській, передає Крим.Реалії.

В Армянську через аварійне відключення трансформаторної підстанції обмежено подачу світла в селі Суворове.

У Керчі вийшли з ладу одразу три високовольтні лінії, внаслідок чого без електропостачання залишились будинки по вул. Пушкіна і Колгоспної.

Окупаційна влада Криму запевняє, що на місці події ведуться ремонтно-відновлювальні роботи.

Нагадаємо, в Керчі вийшли з ладу одразу дві газотурбінні електростанції потужністю 22,5 МВт, які були перекинуті з Далекого Сходу для забезпечення енергопостачання.

Також 30 грудня в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження електроопори в Херсонській області.

93% кримчан обрали темряву, відкинувши енергоконтракти з Україною

Це результати соцопитування Всеросійським центром вивчення громадської думки. Респондентам ставили два запитання. Чи готові кримчани до тимчасових труднощів зі світлом впродовж 3-4 місяців. Та чи підтримують вони контракти на постачання електрики з України, якщо там буде вказано Крим - українською територією. На це пристали лише трохи більше 6% мешканців окупованого півострова, решта готова жити без світла. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: