У турпоході на Рівненщині загинула 12-річна школярка

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У турпоході на Рівненщині загинула 12-річна школярка

Фото: ТСН

Зусилля вчителів її врятувати виявилися марними.

У небезпеці під час школярського турпоходу на Рівненщині опинилися дівчата 12 і 9 років. Вони відійшли від групи і по коліна забрели у воду на піщаному кар’єрі, щоби сфотографуватися, аж раптом дно під ними провалилося, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За долі секунди дівчата опинилися під водою. "Просто пішли до води, а потім ходили-ходили і впали в ту ямку", - розповіла Віка Бугайчук. Вона першою пішла під воду, а найкраща подружка з усіх сил кликала на допомогу, щоб її врятувати, а впала, коли почала розвертатися. До дітей підбігли вчителі, малечу витягли за якісь миті, але старша дівчинка вже була непритомна. Її намагалися відкачати, але ще до приїзду швидкої Оленка померла.

На Рівненщині під час турпоходу загинула 12-річна дівчинка

На Рівненщині під час турпоходу загинула 12-річна дівчинка

Меншу дівчинку медики забрали до лікарні. "Трошки їй попала і водичка, стан переохолодження. Їй насамперед було потрібне психологічне заспокоєння", - розповіла заступник головного лікаря Рокитнівської райлікарні Ірина Наумович. У школі  і в селі трагедією приголомшені, а вчителі, які були тоді на місці, перебувають у важкому психологічному стані – особливо керівник походу. "Це для нього трагедія. Там тиск, при такому тиску не живуть, зашкалює. Якби була можливість повернути її життя, я б своє у цю секунду віддав би", - каже директор Рокитнівського НВК Володимир Близнюк.

Освітяни розпочали внутрішнє розслідування, а поліція відкрила провадження одразу за 2 статтями: умисне вбивство, яке найімовірніше перекваліфікують в нещасний випадок, та неналежне виконання своїх обов’язків вчителями. "На даний час коментувати і робити якісь попередні висновки зарано", - пояснює заступниця керівника Рокитнівського відділу поліції Лілія Богданець. Якщо виявлять провину вчителів у загибелі дівчинки, їм загрожуватиме до трьох років за ґратами. А тим часом до піщаного кар’єру, дно котрого є суцільними пастками, досіі легко дістатися – охорони, крім прив’язаних собак, не видно.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Наступна публікація