Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олександр Пономарьов зізнався, що мріє про третє весілля

Співак також повідомив, що спільного у нього з продюсером Винника.

Український співак Олександр Пономарьов, який нещодавно зняв у новому кліпі відому російську акторку, розповів що не виключає третій шлюб і, що його повязує з продюсером Олега Винника, йдеться у "Світському житті".

Народний артист України зауважив, що його ймовірне весілля точно не буде гучним.

"Вже точно не буду робити це голосно і я точно думаю, що це буде десь за кордоном в вузькому колі друзів", - заявив виконавець.

Пономарьов, який за спиною має два шлюби, в яких ніби обпікся, не виключає можливості одружитися втретє.

"А чому ні? Що зі мною не так? Боженька, якщо дасть мені зустріти таку дівчину, коли я відчую це всім серцем, то думаю, що мій попередній рахунок 2:0 не буде завадою"- сказав артист.

ВідеоОлександр Пономарьов зізнався, що допускає можливість третього шлюбу

В Олександра Пономарьова тепер нове хобі – фотографія! Зараз співак офіційно холостяк, але розповів, про яке весілля мріє. Також Олександр розповів, що в продюсера Олега Винника такий самий мотоцикл, як у нього, тому на вулицях не особливо впізнають. 

Олександр Пономарьов зізнався, що допускає можливість третього шлюбу

Варто зауважити, що Пономарьов, який є завзятим мотоциклістом, відкрив мотосезон. Але цікаво, що його не впізнають на дорогах.

"Мені повезло, бо у продюсера Олега Винника такий самий мотоцикл як у мене, точно такого кольору, тому інколи мої лаври дістаються йому", - зізнався співак.

Нагадаємо, від другого шлюбу у Олександр Пономарьов має 10-річного сина Сашка, талантами якого він нещодавно похизувався.

Залиште свій коментар

Вибір редакції