Ірина Білик вважає, що більшість чоловіків геї

Співачка прокоментувала свою останню відеороботу.

Українська співачка Ірина Білик, яка нещодавно випустила кліп на пісню "Не ховай очей", присвячений ЛГБТ-спільноті, розповіла, що стало останнім поштовхом, щоб взятися за цю тему, йдеться у "Світському житті".

Виконавиця, яка вважається гей-іконою зізналася, що підтримує ЛГБТ-спільноту та має багато друзів з нетрадиційною орієнтацією.

"Навіть президент України Петро Порошенко висловлювався дуже толерантно до спільнот ЛГБТ і тому я вважаю, що це не є для України якимось скандалом. Ці люди зі мною, я з ними. Серед моїх друзів та знайомих більш ніж 70% таких. І не можна сказати, що цього немає. Не треба казати, що у нас тільки чоловіки, які кохають жінок, на мою думку більшість чоловіків - інші трошки люди", - заявила артистка.

ВідеоІрина Білик прокоментувала свій кліп про ЛГБТ

Нещодавно в Ірини Білик вийшов кліп на пісню «Не ховай очей», присвячений ЛГБТ-спільноті. Співачка зізналася, що серед її знайомих близько 70% мають нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Артистка також розповіла про своє весілля з Асланом Ахмадовим. 

Ірина Білик прокоментувала свій кліп про ЛГБТ

Також співачка зауважила, що підтримає друзів під час гей-параду, який незабаром відбудеться у Києві.

"Так, я буду з друзями. Я хочу, щоб в Україні не писали таких маразмів, що треба їх якось душити чи давити. Ні, це люди такі вже є, і це данність", - зауважила Білик.

Нагадаємо, нещодавно Ірина Білик з чоловіком та підрослим сином вперше знялися у родинній фотосесії.

Залиште свій коментар