У Житомирі поліцейські врятували багатодітну матір за мить до самогубства

У Житомирі поліцейські врятували багатодітну матір за мить до самогубства

Жінка тепер обіцяє впоратися зі своїм горем і звернутися до психолога.

У Житомирі поліцейські врятували жінку, яка хотіла стрибнути з мосту. Мати чотирьох дітей прийшла у відділок, щоб написати заяву, а натомість залишила там передсмерту записку та зникла, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поліцейські зізнаються, що досі не побороли відчуття того, що могли запізнитися. Вони пригадують, як близько 20:00 години у відділок прийшла відвідувачка і попросила в дільничного характеристику на сина. "Трохи засмучена була, але так, щоб сильно, того неможна було сказати. Вона спитала, чи може взяти характеристику на свого сина. Я дав їй аркуш паперу", - каже старший дільничий офіцер Павло Осовський. Через кілька хвилин жінка віддала заяву і швидко вибігла з відділку. Дільничний глянув на аркуш і сполотнів  - це була передсмертна записка. "Просила не звинувачувати її чоловіка в її самогубстві", - каже правоохоронець.

Відео У Житомирі поліцейські врятували багатодітну матір, яка хотіла вкоротити собі віку

Мати чотирьох дітей прийшла у відділок, щоб написати заяву, а натомість залишила там передсмертну записку та зникла. Півгодини знадобилось дільничним, щоб знайти жінку і зупинити. 

У Житомирі поліцейські врятували багатодітну матір, яка хотіла вкоротити собі віку

Двоє офіцерів  чимдуж кинулися навздогін і в кількох метрах від відділку знайшли пальто, шапку і сумку жінки. Саму її розшукали через 20 хвилин – жінку помітили на мосту, коли вона вже стояла за перилами і  розхитувалась. У копів були лічені секунди, аби вхопити її за руки. "Відпустіть мене, будь ласка. Не сьогодні я це зроблю, то іншим разом", - пригадує слова жінки дільничний офіцер Юрій Кудревич. Попри це, поліцейські схопили самогубцю та відтягли її на безпечну ділянку – це вдалося непросто, адже жінка пручалася.

Правоохоронці не впевнені в тому, що спроба жінки звести рахунки з життям завершилася б саме так, як вона того хотіла, адже висота мосту близько 10 метрів. "Загинула б чи ні, але калікою залишилася б", - каже Кудревич. Жінці викликали швидку і після заспокійливого відпустили. З’ясувалося, що їй 43 роки, вона виховує чотирьох дітей, найменшому з яких лише чотири роки. Удома її журналісти не застали, а по телефону Вікторія попросила не турбувати. "Я не хочу говорити на цю тему. Я звернуся до психолога, як обіцяла своєму терапевту. Все буде добре, я впораюсь", - пообіцяла вона.

Фотогалерея У Дніпрі жінка вилізла на арку мосту, щоб скоїти самогубство: патрульний півгодини вмовляв її спуститися (4 фото)

Пані Валентина, яка живе навпроти, каже, що днями Вікторія приходила до неї і жалілася, що чоловік її бив. "Він такий робить, 800 гривень отримує і він їх усі пропиває. А вона все тягне. Дуже її шкода, бо діти залишаться. Вона виховувалася у дитбудинку, мама її покинула", - каже сусідка. З її слів, скаржитися на чоловіка в поліцію Вікторія боїться. "А що дільничний зробить? Сьогодні він його забере, а завтра він на ній відіграється. Його треба приструнити. Вона  каже, хай він піде, я дітям зароблю на шмат хліба. А куди він піде, як хата на двох куплена", - розповідає Валентина Трохимчук.

У поліції обіцяють перевірити ситуацію в сім’ї, але без заяви дружини втрутитися не можуть. Тому сподіваються, якщо Вікторія справді потерпає від домашнього насилля, зважитися і врешті поскаржитися на чоловіка їй допоможе психолог. Якщо жінка до нього таки звернеться.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів