У Житомирі заарештували активну прибічницю "ДНР"

Дата публікації
У Житомирі заарештували активну прибічницю "ДНР"

pixabay.com

Жінка перебуватиме під вартою без права внесення грошової застави.

Корольовський районний суд Житомира ухвалив рішення щодо запобіжного заходу особі, підозрюваній у співпраці з терористами "Донецької народної республіки". Жінку заарештували на два місяці та відправили до СІЗО.

Як повідомляє пресслужба прокуратури Житомирської області, уродженка та мешканка Донеччини затримана в межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України – створення терористичної групи чи терористичної організації. Жінку підозрюють у сприянні діяльності терористів із угруповання "ДНР".

"Установлено, що громадянка України, уродженка та мешканка Донецької області, керуючись ідеологічними мотивами, поділяючи погляди та мету учасників терористичної організації "Донецька народна республіка", сприяла цій терористичній організації. Зокрема, збирала та передавала відомості розвідувального характеру щодо дислокації, переміщення сил та засобів Збройних сил України та інших збройних формувань, які брали участь в АТО та у подальшому в ООС на території Донецької області", - наголосили у прокуратурі.

Розслідуванням справи займається Служба безпеки України. Ухвалою суду не передбачено альтернативи перебуванню за ґратами, як-то домашнього арешту чи виходу під заставу. Слідчі продовжують збирати докази протиправної діяльності підозрюваної особи.

Раніше у жовтні Вінницький апеляційний суд арештував на 60 діб громадянина США Крейґа Ленґа, який воював проти бойовиків на Донбасі. На засіданні 8 жовтня суд скасував рішення попередньої інстанції, за яким Ленґ перебував під домашнім арештом. Суддя оголосив, що рішення не може бути оскаржене в касаційній інстанції.

Апеляційний суд залишив під арештом обвинувачених у харківському теракті

Апеляційний суд залишив під арештом обвинувачених у харківському теракті
Наступна публікація