Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Удова Вороненкова не прийшла на суд у справі вбивства чоловіка

У залі був присутній колишній тілоохоронець, який застрелив кіллера

Справу про вбивство Дениса Вороненкова почав розгляд Шевченківський районний суд столиці, йдеться в ТСН.16.45.

Колишнього депутата російської Держдуми застрелили у центрі Києва у березні 2017 року. Охоронці смертельно поранили кілера, а двох його спільників досі розшукують. Ще двоє - сьогодні на лаві підсудних.

За версією прокурорів, за злочином стоять російські спецслужби, метою яких було - завадити втікачу із путінської Росії свідчити у справі про державну зраду Януковича.  

У скляному акваріумі, на лаві підсудних, двоє. Олександр Лось та Ярослав Тарасенко. Вони наразі єдині підозрювані у причетності до вбивства Вороненкова, яких вдалося затримати.

Лось відмовляється говорити будь-що на камеру. Тарасенко навпаки, але із його розповідей мало що зрозуміло. Він не заперечує, що у день вбивства Вороненкова  приїхав до Києва з Павлограда в особистих справах і що бачився з Ярославом Левенцем, якого слідство називає одним з організаторів.

ВідеоШевченківський райсуд столиці слухає справу про вбивство Дениса Вороненкова

Колишнього депутата російської Держдуми застрелили у центрі Києва у березні 2017 року. Ярослава Тарасенка та Олександра Лося слідство вважає співучасниками убивці. Замовником Генеральна прокуратура назвала російського кримінального авторитета Володмира Тюрина - колишнього цивільного чоловіка дружини Вороненкова Марії Максакової. Наразі Тюрин - у міжнародному розшуку. 

Шевченківський райсуд столиці слухає справу про вбивство Дениса Вороненкова

Слідчі стверджують, в них є відеозаписи із камер спостереження, на яких зафіксована участь Тарасенка. Адвокат заперечує. Усе - суцільні збіги обставин.

«Роль? Ніяка. Просто стоїть собі у кав'ярні, замовляє каву. Оце відео все. І зранку на автовокзалі виходить із автобуса і йде з Левенцем. І що? Ви з кимось зранку зустрічалися, а потім він когось вбив, і що, ви співучасник», - запевняє адвокат.

З Павлограда приїхала матір Тарасенка. У винуватість сина вона не вірить, він їй сам сказав, що не винен.

Удова Вороненкова Марія Максакова на засідання не прийшла. В кутку сидить кремезний чоловік Олег Петров. Він особистий охоронець Вороненкова. Той самий, який у момент вбивства отримав поранення, але зміг застрелити кіллера.

Решта підозрюваних, організатори та замовники вбивства для слідства поки недосяжні. Кілер Павло Паршов мертвий. Двоє утекли. Громадяни України - Юрій Василенко - керівник злочинної групи та Ярослав Леценець - співорганізатор.

Дружина Левенця  з’їздила на ток-шоу у справі Вороненкова в Москву і розповіла, що чоловік виходив на зв’язок.

Замовник Вороненкова за версією слідства в Росії - кримінальний авторитет Володимир Тюрін, в нього був особистий мотив, Тюрін - колишній чоловік Марії Максакової. Організовував усе в Україні  син Тюріна, Дмитро.

Наразі Шевченківський районний суд Києва повернув прокуратурі обвинувальний акт у справі про вбивство, а  також продовжив строк тримання під вартою обвинувачених до 11 серпня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції