Україна не буде домовлятися про заручників з "лохом-Януковичем" - Геращенко

Дата публікації
Перегляди
2671
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна не буде домовлятися про заручників з "лохом-Януковичем" - Геращенко

Фото: УНІАН

Президент Порошенко неодноразово пропонував здійснити обмін "всіх на всіх".

Україна не буде домовлятися про обмін заручниками і незаконно утримуваними у Росії українцями з президентом-втікачем Віктором Януковичем, адже він лише "шавка" президента РФ Володимира Путіна.

Про це заявила заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко після прес-конференції Януковича, на якій він заявив, що може ініціювати обмін "всіх на всіх".

"Президент і його команда робили ці пропозиції десятки разів. У в'язниці українців тримає Путін, а не його приручені й пригодовані шавки.  Від Путіна вимагаємо негайного звільнення заручників, політв‘язнів і військовополонених", - пише вона.

За словами Геращенко, Янукович, тобто "лох, який підігрує своїм фіглярством цинічним і брудним сценаріям Кремля", повинен відповідати за злочини перед Україною, а не говорити про переговори. Вона вважає, що "ключі від камер", де сидять українці, лежить у Путіна.

"Ми вимагаємо від Москви передати Януковича Україні для відбування покарання за злочини - зраду Батьківщини. Й чекаємо від Путіна, а не лохів-шавок, негайного вирішення питання заручників", - додала Геращенко.

Вона також назвала Януковича "президентом-шансоном" через його просторіччя під час прес-конференції і додала, що Росії вигідно було б мати такого президента в Україні. 

Нагадаємо, під час прес-кофнеренції у Москві екс-президент України заявив, що може інціювати обмін заручників у форматі "всіх на всіх".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2671
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація