Україна отримає 18 мільйонів євро допомоги від ЄС — Порошенко

Дата публікації
Україна отримає 18 мільйонів євро допомоги від ЄС — Порошенко

Порошенко і Стиліанідес / Сайт президента України

Порошенко зустрівся з комісаром ЄС з гуманітарних питань.

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Комісаром Європейського Союзу з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Хрістосом Стиліанідесом. 

Під час зустрічі Порошенко подякував комісару за за допомогу Україні розміром у 18 млн євро від Євросоюзу, повідомляє прес-служба президента.

"Це є ще одним свідченням нашої твердої і об'єднаної позиції. Дякую за підтримку України", — сказав Порошенко.

За словами президента, ці гроші будуть спрямовані на допомогу особам, які постраждали найбільше.

Єврокомісар Хрістос Стиліанідес, своєю чергою, наголосив на пріоритетності підтримки України з боку Європейського Союзу.

"Ми підтримуємо ваші дії в складних умовах, і наша допомога Україні і усім українцям з обох боків лінії розмежування зростатиме", — сказав Стиліанідес.

Комісар також наголосив, що ЄС підтверджує свою готовність і надалі рішуче підтримувати реформи, що впроваджуються в Україні.

Крім того, Порошенко ознайомив комісара з фактами погіршення безпекової ситуації на Донбасі та імплементації Мінських угод. Зокрема, він звернув увагу на тривалі порушення російською стороною режиму припинення вогню, обстріли населених пунктів, навмисне руйнування інфраструктури міст і тривале постачання з Росії зброї через неконтрольовані ділянки кордону.

"Сьогодні вранці до мене надійшло повідомлення від наших прикордонників, які повідомили, що у 60-му, так званому гуманітарному конвої з Російської Федерації була знайдена військова техніка. Думаю, що це дуже чітко відображає зміст цих так званих гуманітарних місій", — сказав єврокомісару Порошенко.

Він також нагадав і визнання Росією так званих "документів", виданих в окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей.

Білорусь заявила, що не впускатиме осіб з паспортами так званих "ДНР" та "ЛНР"

Білорусь заявила, що не впускатиме осіб з паспортами так званих "ДНР" та "ЛНР"

Нагадаємо, у суботу, 18 лютого, у другий день Мюнхенської безпекової конференції, на якій світові лідери закликали Росію до виконання Мінських домовленостей і деескалації конфлікту на Донбасі, прес-служба Кремля повідомила про підписання Володимиром Путіним указу про визнання так званих "паспортів" ОРДЛО

Президент Петро Порошенко у відповідь заявив, що визнавши "паспорти" "ДНР" та "ЛНР", президент РФ Володимир Путін учергове підтвердив, що окупацією Донбасу керують не бойовики-сепаратисти, а безпосередньо Кремль.

Легалізацію так званих "паспортів" терористичних "ЛНР" і "ДНР" засудила світова спільнота, зокрема негативно висловилися в посольстві США в Україні та в ОБСЄ, назвавши такі дії порушенням Мінських угод та підриванням мирних зусиль в Україні.

Наступна публікація