Україна та Грузія спільно боротимуться за повернення своїх окупованих територій

Україна та Грузія спільно боротимуться за повернення своїх окупованих територій

Фото: president.gov.ua

Про це йшла мова на міжнародному форумі у Батумі, учасником якого був президент України Володимир Зеленський.

Під час робочого візиту до Грузії Володимир Зеленський відвідав спостережний пункт Абастумані на адміністративній межі з окупованою Абхазією. Глава української держави пересвідчився, що Росія нарощує свій військовий контингент на окупованій території Грузії.

Про це йдеться 19 липня в сюжеті ТСН.19:30.

На міжнародному форму у Батумі, в якому взяли участь лідери Грузії, Молдови та України, президент Зеленський зауважив, що питання окупованих Абхазії та Криму, необхідно активно порушувати перед європейською спільнотою. За його словами, обидві постраждалі від російської агресії країни чекають від партнерів з ЄС чіткого плану дій.

Про свої перспективи щодо деокупації цих територій лідери України та Грузії мають намір дізнатись уже на найближчому саміті країн Східного партнерства. Адже поки Європа зволікає, Росія активно робить усе, аби ослабити євроінтеграцію.

“Ми хочемо, аби територія Європейського Союзу стала більшою, і за цей вибір території трьох наших держав, на жаль, стали меншими. Ми знаємо, що це тимчасово, але наскільки тимчасово, багато в чому залежить і від вас, шановні європейці, від вашої підтримки”, - заявив Зеленський.

 Окрім того, разом із Молдовою Україна та Грузія мають намір спільно працюватимуть над вступом до ЄС. 

Новини світу: Україна та Грузія спільно боротимуться за повернення своїх окупованих територій

Новини світу: Україна та Грузія спільно боротимуться за повернення своїх окупованих територій
Наступна публікація