Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна втрачає позиції у світовому рейтингу процвітання

Від моменту публікації першого рейтингу 2006 року, країна опустилася у таблиці на 17 позицій.

Україна посіла 112 місце у світовому рейтингу рівня життя, втративши 5 позицій порівняно з 2016 роком, пише "Економічна правда".

Згідно з даними рейтинга британського аналітичного центру The Legatum Institute, в якому країни оцінюють на основі результатів опитувань громадян за вісьма категоріями - стан економіки, соціальної сфери, влади, підприємництва, охорони здоров’я та персональної свободи, Україна наразі посідає в ньому лише 112 місце. Ще 2016 року вона перебувала на 107-й сходинці. А якщо брати за момент відліку найперший рейтинг, що був опублікований 2006 року, країна опустилася у таблиці на 17 позицій.

Найбільш проблемною для нас є сфера охорони здоров’я, у якій ми втратили 24 позиції у порівнянні з минулорічним показником. А ось позитивні зміни відбулися у колонці "соціального капіталу" – тут Україна додала 20 позицій.

Слід зазначити що до трійки лідерів увійшли Норвегія, Нова Зеландія та Фінляндія.

США втратили одну позицію та посідають 18 місце, Росія після втрати чотирьох зайняла 101-шу сходинку. Чеська Республіка на 26 позиції, Польща на 32, Угорщина на 45, Білорусь на 95, Молдова на 98.

Найнижчі показники у Судану - 147, ЦАР - 148 та Ємену – 149 місце.

Нагадаємо, не так давно Україна посіла 150 місце зі 186 країн у щорічному Індексі економічної свободи у світі за версією американського дослідницького центру The Heritage Foundation, набравши 51,9 бали при максимумі в 100. Водночас ці ж показники дозволяють нам посісти 44 місце серед країн Європи, а це останнє місце за цією вибіркою.  

ВідеоУкраїна піднялась на 4 сходинки у рейтингу найкращих країн світу 2018 року

Падіння гривні на валютному ринку – сезонний фактор, стверджує заступник голови НБУ. На думку Олега Чурія, ситуація стабілізується у найближчі тижні або місяці. Українські авіакомпанії встановили рекорд. У минулому році вони перевезли 10 з половиною мільйонів осіб, що більше на третину у порівнянні з 2016-м. Україна піднялась на 4 сходинки у рейтингу найкращих країн світу 2018-го року.

Україна піднялась на 4 сходинки у рейтингу найкращих країн світу 2018 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції