Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці готуються відзначити День Козацтва та День захисників України

Щороку все більше українців відзначають День Козацтва та вважають 14 жовтня головним чоловічим святом країни.

Саме таких висновків прийшли дослідники компанії Kantar ТNS, що вивчала настрої українців напередодні дня козацтва. Як не дивно, за результатами дослідження, більшість чоловіків відзначили, що не чекають спеціальних подарунків. Найбільше їх радує додатковий вихідний і слова подяки від жінок.

Козацька рада, графіка_1

Козацька Рада на День козака або чому 14 жовтня?

Вперше офіційно національне свято дня козацтва або дня захисників України з'явилося в календарі на жовтень 2015 року. Дата була обрана з вагомої причини. Свято Покрова пресвятої Богородиці, який відзначається 14 жовтня, був третім за важливістю (після Різдва та Великодня) для українських козаків. У цей день вони проводили Козацьку Раду, на якій обирали нового главу козацької республіки і отаманів. Саме тому, що на 14 жовтня припали одночасно два великих свята, пов'язаних з військовою мужністю козаків, було абсолютно логічно призначити День захисника України на цю дату.

Козацька рада, графіка_2

Козак є в кожному

За даними дослідження компанії Kantar TNS 95% українців вже вважають 14 жовтня святом, з них половина асоціюють його з козацтвом. Незважаючи на величезну кількість спірних питань, саме козаки об'єднали народ навколо однієї ідеї - домогтися незалежності і побудувати власну державу. З самого початку козацтво складалося виключно з вільних людей, які все своє життя присвятили захисту України від ворогів. Головною характеристикою козаків можна назвати, в першу чергу, демократичність. Всі козаки вважалися рівними, з рівними правами і обов'язками. Сьогодні традиції козацтва продовжують українські чоловіки, яким мужності не позичати. Українці продовжують залишатися захисниками своєї землі, володіють неймовірною силою духу і патріотизмом. Вони все також сильно люблять свою землю і не забувають про козацьке коріння.

Лого_горілка

Чого хочуть нинішні козаки?

Несподіваним відкриттям в рамках дослідження Kantar TNS став той факт, що сучасні українські чоловіки не очікують гучних святкувань і грандіозних подарунків до Дня захисника України. Всього третина виявила бажання присвятити святковий день своїм хобі і чоловічій компанії. Більшість же зійшлися на думці, що проведуть свято у сімейному  колі, а порадують їх слова подяки і захоплення від жінок. Козаки 21 століття воліють отримати дуже високу оцінку за свої таланти і вміння захищати сім'ю, хоча невеликі матеріальні подарунки лише підкріплять цю впевненість. І все ж експерти рекомендують піти від стандартних подарунків: шкарпеток, крему для гоління та одеколонів. Приємним доповненням стане святковий обід або вечеря з улюбленими стравами. Проте головне і очікуване в цей день - слова гордості, що з вами справжній чоловік.

Козацька рада, графіка_5

Надмірне споживання алкоголю, алкоголь

Залиште свій коментар

Вибір редакції