Українець поїхав на велосипеді зі Львова до Ватикану заради дітей

Мандрівник розраховує дістатись пункту призначення за 30-40 днів.

Киянин Олег Стоєв вирішив подолати три тисячі кілометрів від Львова до Ватикану на велосипеді, аби підтримати дітей із особливими потребами, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Щодня Олег писатиме тревел-блоги, розповідаючи про свою мандрівку, і в такий спосіб збиратиме кошти для Львівського реабілітаційного центру. Саме з нього хлопець і вирушив у благодійну подорож.

Мандрівник зібрав речі першої необхідності, сумку з наметом та термокостюм, який рятуватиме в дорозі від холодів. Стоєв зізнається, що досі велотуризмом ніколи не займався, а востаннє на велосипеді катався ще в чотирнадцять років. Попри це шлях у Ватикан планує подолати швидко.

"Я розраховую, що доїду до Ватикану за 30-40 днів. Було б чудово зробити це до дня святого Миколая. Поїздка з Києва до Львова показала, що це абсолютно не так складно, як здається. Тобто, усі складнощі існують у нас в голові", - розповідає хлопець.

ВідеоТри тисячі кілометрів велосипедом подолає киянин заради потреб особливих дітей

Киянин зізнається, що таку поїздку планував давно. Приємне вирішив поєднати з корисним і присвятив подорож вихованцям Львівського реабілітаційного центру "Джерело". Там вже понад двадцять років опікуються з дітьми та молоддю, з особливими потребами. Центр існує переважно на благодійні внески, тож гроші завжди потрібні.

"Це оплата вихователям, частково оплата комунальних витрат і увесь роздатковий матеріал. Забезпечення пального частково. Кошторис однієї дитини - в місяць треба близько двох тисяч гривень для того, щоб дитина щодня відвідувала садок наш. Благодійних коштів", - каже керівник відділу соціальних проектів центру "Джерело" Наталя Сіреджук.

Збирати гроші Олег Стоєв хоче через сайт, який створив для мандрівки.

"Там будуть записи з блогу, відеозаписи, які я буду готувати під час дороги. І буде розміщена вся інша інформація, в тому числі, щодо пожертв", - ділиться велотурист.

У подорож мецената-мандрівника провели піснею і побажаннями легкої дороги.

Кореспондент ТСН Степан Грицюк

Залиште свій коментар