Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські роботодавці все рідше шукають нових спеціалістів

Молодих фахівців менше беруть на роботу.

Нових вакансій в Україні поменшало. Роботодавці шукають заміну лише тим працівникам, які звільнились. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

"А потреба у молодих фахівцях, яких необхідно ще й навчити, різко скоротилась. Активність спостерігається лише у сферах туризму, готельного та ресторанного бізнесу, будівництва та нерухомості, транспорту та виробництва", - повідомили у сюжеті.

Мало вакансій пропонують бухгалтерам та фінансистам, науковцям та освітянам, медикам та спортсменам. Стабільним залишається лише аграрний сектор – фермерам завжди потрібні працівники.

Нагадаємо, 4 квітня повідомлялося, що у Міністерстві соціальної політики розробили новий законопроект, який дозволяє співробітнику "прогулювати" робочі дні, якщо роботодавець не виплачує йому зарплату більше 15 календарних днів.

ВідеоПерша в Україні операція робота-хірурга відбулась у Вінниці

Місцеві лікарі роботизовану хірургію назвали вітчизняним проривом. Хоча в країнах з розвинутою медициною такі технології застосовують давно. І вже з’ясували, що крім переваг, роботизовані операції мають і ряд недоліків. Зокрема, нещодавно у США пацієнтка під час операції зазнала термічної травми кишківника.    

Перша в Україні операція робота-хірурга відбулась у Вінниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції