Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українським абітурієнтам списати під час ЗНО не вдасться

На зовнішньому незалежному оцінюванні посилять контроль.

У 2013 році під час здачі ЗНО, окрім вже традиційних металошукачів на вході, абітурієнтів оглядатимуть ще й під час самих тестів. Цьогоріч вводять так звані технологічні перерви. Утім, навіть з таким контролем, пропозицій як саме списати в Інтернеті вистачає. За конкретну суму дають стовідсоткову гарантію, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Проте керівник центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева каже, що змахлювати на тестах буде неможливо. В усіх перевірятимуть документи, подекуди будуть камери спостереження і майже скрізь охоронці з металошукачами. Вони перевірятимуть не лише до початку тестів, а й під час них.

Новація цього року - технологічна перерва. Вони призначатимуться за потребою, коли у тих, хто проводить тестування виникнуть якісь підозри, що деякі абітурієнти хочуть скористатися забороненими пристроями. Тоді час тестування призупиняється. Абітурієнтів знову скануватимуть металошукачем.

Читайте також: Невтішна тенденція зі ЗНО: 10% абітурієнтів неспроможні скласти іспити

Проте в Інтернеті кажуть, що можна зробити так, що пристрій не виявлять. Продавці пропонують мікронавушник, який не видно навіть під лупою, надчутливий мікрофон та мобільний телефон. У комплекті є інструкція як усе сховати, щоб не помітив металошукач. За додаткову оплату допоможуть знайти репетитора із будь-якого предмета, який і буде підказувати. Коштує повний комплект допомоги на ЗНО разом із вчителем 1000 гривень. Оплата здійснюється через банк. Надішлють комплект поштою.

Проте інспектори державної служби охорони кажуть, що не треба так витрачатися, бо металошукачі у них — нові і надчутливі. Пищать на усе: копійки, ключі, ручки з металевими елементами. Лементує навіть на косметику. Щоб не створювати черги, просить нічого зайвого не брати і бути у хорошому настрої. На нервових теж передбачені засоби: палка, газовий балончик та наручники. Такий комплект — для буйних абітурієнтів.

Читайте також: У відомстві Табачника розповіли про новинки в завданнях ЗНО-2013

Деякі продавці допомоги на ЗНО можуть здати екзамен за випускників, проте це — ризик. Бо підставній особі нічого не буде, а замовникові анулюють результати тестів. Торік нуль отримали 600 абітурієнтів.

Кореспонденти ТСН Інна Боднар, Віталій Затока, Наталка Волосацька та Вадим Верба

ВідеоНа ЗНО посилять контроль

Залиште свій коментар

Вибір редакції