Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Український Робінзон" пішки йде з Києва до Чорного моря

Він пригледів собі на карті острів, де планує жити відлюдником.

Дивакуватий мандрівник уже тиждень живе на трасі неподалік Вінниці. Спочатку він викликав підозру у продавців навколишніх магазинів, але потім люди почали допомагати чоловікові, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Торба з фарбами, рюкзак і ковдра – все майно Романа на довгій палиці, яку він закидає на плечі. На собі, у велосипедній кобурі, лише найнеобхідніше – ніж, виделка, леска, гачки, сірники, маленький генератор. Місцеві думали, що це безхатько, але грошей чоловік не просив, та й їжу приносив з собою. "Суші. Я йшла з роботи – в нього палички, я звернула увагу. Біля дороги суші їв", - каже місцева жителька Вікторія.

ВідеоМандрівник хоче пішки дістатись моря, а поки отаборився на трасі неподалік Вінниці

Спочатку він викликав підозру у продавців навколишніх магазинів, але потім люди почали допомагати чоловікові. У Романа є своя історія, він має родичів і друзів, які шукають його. Але чому ж пішов він у мандри, з’ясовувала ТСН.    

Мандрівник хоче пішки дістатись моря, а поки отаборився на трасі неподалік Вінниці

Здивовані люди розмістили фото Романа в мережі. У коментарях відписалися ті, хто його впізнав. "Роман жив у Канаді під відкритим небом. Його знайшли люди і приютили у себе дома, відмили, нагодувати і дали житло", - стверджує Анна Ткачова. Ольга Павліченко, яка опікувалася Романом у Канаді, каже, що коли зустріла земляка-безхатька, не змогла лишатися осторонь. На заробітки він приїхав з дружиною, а коли пара розлучилася – опинився на вулиці. Грошей на повернення додому не мав і 18 років прожив просто неба.

Ольга прихистила Романа, дала одяг, відвела до перукаря. Потім волонтерка зв'язалася з родичами Романа, і на початку березня відправила його до України. Про брата Роман говорити не хоче. Той, коли його вдається знайти, каже – жити на вулиці чоловік вирішив сам. "Я за ним їздив у Київ, зустрічав в аеропорту. Ми йому зняли квартиру тут на два місяці. Він не хоче додому, він від мене втік в Києві – це його рішення, він доросла людина", - каже Олександр Пристая.

Фотогалерея Подорож «божевільної» матусі: жінка з двома дітьми мандрує світом під час декрету (8 фото)

Волонтери припускають, що брати не порозумілися через квартиру Романа, яку він втратив вже після переїзду. Повертатися на рідне Закарпаття чоловік не хоче, натомість прямує до Чорного моря. "Побудую намет, вигвам, спробую перезимувати", - каже мандрівник Роман Пристая. По дорозі буде малювати – цей хист чоловік відкрив у собі недавно. Хвилюється він про одне: на те, щоб дійти пішки з Києва до Вінниці, в нього пішло два місяці, він втомився і тепер шукає спосіб полегшити мандрівку. "Якщо візок чи велосипед хтось мені подарує, то навантажу та й піду далі", - каже він.

Плани у Романа досить романтичні. Коли дістанеться до острова, який обрав на мапі, жити збирається як Робінзон. І пояснює, що для краще щодня їсти лише власноруч пійману рибу, аніж бути комусь тягарем.

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов

Залиште свій коментар

Вибір редакції