Українсько-румунські навчання ВМС стартували на Дунаї

Дата публікації
Перегляди
1338
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українсько-румунські навчання ВМС стартували на Дунаї

“Ріверайн – 2019” має поглибити співпрацю військових обох країн.

У середу, 4 вересня, відбулася урочиста церемонія відкриття двосторонніх українсько-румунських навчань “Ріверайн – 2019”. Про це повідомляє пресцентр командування Військово-морських сил ЗСУ.

В Румунії розпочалось двостороннє українсько-румунське навчання “Ріверайн – 2019” Сьогодні, 4 вересня в Румунії...

Опубліковано ВМС ЗС України Середа, 4 вересня 2019 р.

Урочистості очолили командувач ВМС ЗСУ адмірал Ігор Воронченко та начальник головного штабу Морських сил Румунії адмірал Александру Міршу. "Проведення цього навчання ми розглядаємо як добру нагоду підвищити рівень взаємосумісності та спроможностей українських та румунських військово-морських сил, прикордонної поліції та берегової охорони. Захід дозволяє нам якісно тренувати сили та запроваджувати міжнародні стандарти взаємодії між військовими моряками", - наголосив адмірал Воронченко. "Виклики та загрози безпеці та операційному середовищу, забезпечення безпеки судноплавства змушують нас діяти разом. Цей вид навчань є гарною можливістю для навчання персоналу використовувати стандарти НАТО, а також вдосконалення системи спільного режиму дій", - зауважив адмірал Міршу.

У навчаннях беруть участь підрозділи Військово-морських сил, Морської охорони ДПС України, Морських сил та берегової охорони Румунії. Вітчизняний флот відрядив на “Ріверайн – 2019” малі броньовані артилерійські катери “Аккерман” та “Вишгород”, навчальний катер “Сміла” та вертоліт Мі-14, румуни скерували в зону маневрів два броньованих патрульних катери, два річкових тральщики, один патрульний катер та річковий буксир. Навчання триватимуть протягом трьох днів і включатимуть в себе тактичне маневрування, протимінні дії, пошук та порятунок людей та інші дії. Мета заходу – відпрацювати спільні дії багатонаціональних катерних тактичних груп в акваторії річки Дунай для підвищення рівня їх взаємосумісності та спроможностей. 

Делегації ВМС ЗС України та Румунії обговорили питання розвитку двостороннього співробітництва і зміцнення безпеки у...

Опубліковано ВМС ЗС України Середа, 4 вересня 2019 р.

Також делегації командувачів флотів обох країн використали нагоду та обговорили питання розвитку двостороннього військового співробітництва і зміцнення безпеки у регіоні Чорного моря. На зустрічі йшлося, серед іншого, про стажування українських курсантів на кораблях у Румунії та подальше впровадження заходів по обміну досвідом.

Наприкінці серпня стало відомо, що Російська Федерація готує провокацію проти ракетних навчань української армії в морі поблизу Одеської області. Заявлений район стрільб росіяни оголосили територією маневрів свого флоту та значно ускладнили прохід цивільних суден до берегів України.

До Одеси на навчання прибули судна турецького флоту

До Одеси на навчання прибули судна турецького флоту

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1338
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація