Українську армію озброять новенькими танками та БТРами

Танки "Оплот" і "Булат", а також БТРи виробляються на території України.

Задля посилення обороноздатності українській армії куплять нові танки та БТРи, йдеться у сюжеті спецвипуску ТСН.

На оновлення техніки уже виділено майже мільярд гривень і планується виділити ще стільки ж.

Яку саме техніку треба докупити, у середу, 2 квітня, військові роз'яснювали в.о. президента Олександру Турчинову, який приїхав оглянути зразки зброї в одну із частин на Чернігівщині.

Армія очікує, що уряд допоможе купити близько 160 сучасних танків "Оплот" та "Булат" і приблизно стільки ж БТРів. А загалом для повноцінного укомплектування збройних сил упродовж 2-3 років потрібно майже тисячу одиниць важкої техніки.

Уся військова техніка виробляється на території України, тож проблем із постачанням броні до війська не повинно бути - були б тільки гроші, кажуть військові.

ВідеоАрмія розповіла Турчинову, яку військову техніку закупати

"Всі ці і зразки, і поточний обсяг виробляється саме на українських підприємствах. Для нас важливо, що оборонпром, який також буде сьогодні відроджуватись, який також буде отримувати державні замовлення, він здатний на повний замкнутий цикл виробництва зброї для української армії", - повідомив Турчинов.

Як повідомлялося раніше, НАТО порадить Україні, як охороняти стратегічно важливі об'єкти та реформувати армію. Країни-члени Альянсу готові підтримати військову реформу в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: