Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
УЗ і Deutsche Bahn підписали меморандум. У німецькій компанії розкрили подробиці

Гончарук заявив, що це допоможе скоріше реформувати "Укрзалізницю".

"Укрзалізниця", національний оператор залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG та компанія DB Engineering & Consulting GmbH 5 лютого підписали меморандум про взаєморозуміння щодо стратегічного партнерства з розвитку УЗ.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Підписання документа відбулося в Києві за участю прем'єр-міністра України Олексія Гончарука та члена правління з питань інфраструктури Deutsche Bahn AG Рональда Пофалла.

"Ми наголосили, що в рамках нашої співпраці йтиметься насамперед про консалтинг... І ми упевнені в тому, що наша співпраця буде успішною", - зазначив Пофалл під час підписання.

Нагадаємо, 23 січня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що українська влада хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ "Укрзалізниця". Пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що менеджерів найбільшого залізничного оператора Німеччини Deutsche Bahn зроблять спочатку радниками правління “Укрзалізниці", а потім, "можливо, змінять їхній статус".

Зазначимо, що 22 січня Міністерство інфраструктури підписало "Меморандум про взаєморозуміння" із найбільшим залізничним оператором Німеччини. Олексій Гончарук назвав цей альянс логічним продовження плану реструктуризації "Укрзалізниці".

Відео Компанія Deutsche Bahn не збирається керувати "Укрзалізницею"

Ідеться лише про консультативні послуги. Та й в українському уряді згодом заявили - ні про оренду, ані про продаж держмонополіста не йдеться. Закордонні фахівці працюватимуть насамперед над реформуванням управлінських механізмів підприємства.  

Компанія Deutsche Bahn не збирається керувати "Укрзалізницею"

Залиште свій коментар

Вибір редакції