Перейти до змісту
"Укрзалізниця" запустить до Львова двоповерховий потяг Skoda

"Укрзалізниця" запустить до Львова двоповерховий потяг Skoda

Також залізничники відправлять додатковий поїзд до Херсона.

Двоповерховий електропотяг Skoda вийде на маршрут 1 листопада.

Про це заявив очільник "Укрзалізниці" Войцех Балчун.

"Нарешті виводимо з "кущів" багатостраждальний електропоїзд Skoda. Говорю про необхідність цього з першого тижня свого перебування на посаді. Тримати було такий потяг без руху, – як мінімум, - недбалість, як максимум – предмет інтересу прокурорів. І от тепер друга Skoda виходить з ремонту", - наголосив він.

За словами Балчуна, цього тижня чеські фахівці проведуть необхідні обстеження і тестування. Служби мають забезпечити готовність потяга до експлуатації до 1 листопада.

До того ж очільник "Укрзалізниці" зазначив, що правління прийняло принципове рішення – передати два електропоїзди Skoda з балансу Південної залізниці на баланс Української залізничної швидкісної компанії.

"Крок логічний – компанія має відповідні технологічні потужності, кваліфікований персонал та необхідний досвід експлуатації швидкісного рухомого складу. Вивчаємо прийнятні варіанти напрямків експлуатації цих потягів. Бо вони мають певні обмеження, зокрема, потребують технічного обслуговування кожні 700 км", - додав він, зауваживши, що нині розглядаються маршрути Київ-Полтава-Харків та Київ-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів.

Балчун нагадав, що зараз вже існує пряме сполучення Київ-Львів, з мінімальною кількістю зупинок, де у дорозі витрачається лише 4 години 55 хвилин.

"Ідея для Skoda – задіяти всі проміжні зупинки і доправити пасажирів до названих міст, а звідти вже до Львова. Фахівці УЗ запевняють, достатній пасажиропотік там є. Хоча щодо використання Skoda ми готові почути думку і самих пасажирів. Розраховуємо, що це будуть вдалі маршрути, на які вийдуть комфортні і якісні потяги. Особливо з огляду на початок зимового періоду та наближення тих же зимових свят", - сказав глава правління "Укрзалізниці".

Він також запевнив, що служба руху поки ще працює над розкладом, але вже зрозуміло, що це будуть денні потяги "Інтерсіті".

"З обігу вивільнимо 18 пасажирських вагонів. Цей рухомий склад піде на напрямок Київ-Херсон. Буде додаткова пара швидкісного поїзда з дзеркальним розкладом", - підсумував Балчун.

Нагадаємо, раніше в Україні з'явився поїзд до найвіддаленішого курорту Одещини. "Укрзалізниця" відправила перший потяг до Ізмаїла.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин