Уряд подовжує карантин і він буде адаптивний – Шмигаль

Уряд подовжує карантин і він буде адаптивний – Шмигаль

Фото: УНІАН

Україну знову поділять на зони.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що Кабінет міністрів продовжуватиме карантин в Україні. Він буде знову адаптивним, тобто посилення обмежень буде в окремих регіонах, а не у всій країні, у разі спалахів коронавірусу.

Про це заявив прем'єр Денис Шмигаль на засіданні уряду 17 лютого. 

"Зелену", "жовту", "помаранчеву" і "червону" зони будуть вводити за результатами щоденної оцінки відповідних ознак епідеміологічної небезпеки. 

"Рішення набуде чинності вже наступного тижня, тому всі українці матимуть змогу завчасно з ним ознайомитись", - заявив Шмигаль на засіданні.

У пояснювальній записці до постанови йдеться, що нині завдяки запровадженим обмеженням і їхнім дотриманням вдалося досягнути стабілізації ситуації з поширенням коронавірусу в Україні. Але триває епідемічний сезон захворюваності на грип і  ГРВІ також є інформація щодо поширення мутацій коронавірусу. Саме це не дозволяє спрогнозувати розвиток епідемії як на рівні країни, так і у світі. 

"Таким чином, доцільним є подовження карантину з впровадженням рівнів епідеміологічної небезпеки ("зелений", "жовтий", "помаранчевий" і "червоний"), які будуть визначатися на підставі щоденних даних, які містять: захворюваність на грип і ГРВІ, заповненість ліжок, призначених для госпіталізації хворих на коронавірус, динаміку шпиталізацій, показники, які характеризують тестування осіб з підозрою на коронавірус", - сказано в документі.

Нагадаємо,  в Україні за останню добу виявили 4 286 нових випадків COVID-19. Померли 147 людей, одужали 5 927 пацієнтів.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація