В Одесі не можна купатися на п'яти пляжах. Список

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вода не відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

В Одесі частина морського узбережжя не відповідає санітарно-гігієнічним нормам, тому купатися там небезпечно. Вода стала непридатна після того, як в Одесі йшли зливи й стічні води потрапили до Чорного моря.

В Одеському обласному лабораторному центрі МОЗ України повідомили, що в зонах рекреації морського водокористування на пляжах міста Білгород-Дністровського, Татарбунарського, Овідіопольського, Лиманського районів, а також Одеси дослідили понад 90 проб морської води. Дослідження проводилися на санітарно-мікробіологічні та хімічні показники, пише УНІАН.

Гігієнічним вимогам за санітарно-мікробіологічними показниками не відповідають проби морської води на пляжах 10, 13, 16 станцій Великого Фонтану, "Аркадія" і "Отрада".

Раніше Державна екологічна інспекція Кримсько-Чорноморського округу заявила про забруднення хімічними речовинами частини пляжів у передмісті Одеси, а також про небезпеку купання на популярному пляжі "Аркадія".

ВідеоЕкологи не рекомендують купатися на одеських пляжах після нещодавньої негоди

Через потужну негоду в Одесі прорвало одразу кілька каналізаційних колекторів. Злива змила з вулиць сміття та непотріб. Все це тепер у морі. Після експрес-аналізу прибережної води фахівці попереджають: на найпопулярніших одеських пляжах купатися нині небезпечно.  

Екологи не рекомендують купатися на одеських пляжах після нещодавньої негоди

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції