В Одесі несподівано зацвіли каштани

Аномалія пояснюється тривалим теплом.

В Одесі вдруге за сезон розквітли каштани. Містяни таку аномалію пов'язують із затяжним літом, яке і досі дарує одеситам денну температуру понад 30 градусів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Фахівці ж стверджують, що це приємність для людей, а для дерева – лише додатковий стрес. Через сильну спеку і тривалу відсутність дощів листя каштанів починає різко жовтіти та опадає ще до початку осені. Коли ж ночі стають прохолоднішими, дерево ніби оновлюється та знову починає розквітати.

Раніше про таку саму аномалію повідомляли з Вінниці. Там дерева повністю скинули старе листя і викинули білі китиці квітів. Тоді як у Києві ще в серпні скандальні "каштани Бріоті" на Хрещатику всохли і стоять голі.

В Одесі вдруге за сезон розквітли каштани

Містяни таку аномалію пов'язують із затяжним літом, яке і досі дарує одеситам денну температуру понад тридцять градусів. Фахівці ж стверджують, що ця приємність для людей, для дерева - це лише додатковий стрес. Через сильну спеку та тривалу відсутність дощів листя каштанів починає різко жовтіти, та опадає ще до початку осені.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: