Всього у корпусі, який загорівся, було більше 40 дітей.

В ніч проти 16 вересня в Одесі загорівся муніципальний дитячий оздоровчо-спортивний табір "Вікторія".

Про це повідомляє місцеве видання Думская.

На момент загоряння у таборі перебувало 150 дітей. У корпусі, який загорівся, було 42 дитини. За інформацією журналістів, з вікон палаючої будівлі вистрибнули троє дітей. Один з них отримав травми при падінні, двоє отруїлися продуктами горіння. Вони госпіталізовані до лікарні.

Унаслідок пожежі також постраждали дві дівчинки, їм стали погано від того, що вони надихалися димом.

У таборі недорахувалися трьох дітей. Очевидці кажуть, що діти могли втекти в бік пляжу. Зараз співробітники муніципальної охорони та поліція їх шукають.

Пожежа виникла у п'ятницю близько 23.30. За словами очевидців, пожежна сигналізація не спрацювала, діти прокинулися від запаху диму. Вихователі швидко організували евакуацію дітей.

Один корпус табору повністю згорів, загорівся дах сусіднього корпусу, але його загасили. Також постраждала сусідня база відпочинку - від жару вибило вікна і здувся дах.

Думская повідомляє, що минулого року у таборі "Вікторія" побудували нові дерев'яні будинки. Один з таких будинків і загорівся. Поблизу не виявилося гідрантів, тож пожежники змушені були простягнути рукав на 300-400 метрів від місця загоряння.

Залиште свій коментар