В Одесі священик на пішохідному переході задавив школяра - ЗМІ

В Одесі священик на пішохідному переході задавив школяра - ЗМІ

Хлопчика у важкому стані відвезли в лікарню, але до тями він так і не прийшов / Фото: Сегодня

Класна керівниця хлопчика, дізнавшись про його смерть, померла від розриву серця.

В Одесі на пішохідному переході "Мерседес" збив хлопчика. Через чотири дні хлопчик помер у лікарні, так і не прийшовши до тями, а його класна керівниця, дізнавшись про це, померла від розриву серця, пише "Сегодня".

Трагедія сталася 8 вересня на проспекті Маршала Жукова. Учень 6 класу 33-й школи Денис Воробйов переходив дорогу на зелений разом з батьками, але на проїжджій частині, чи то бешкетуючи, чи то просто від нетерпіння, трохи вирвався вперед. На перехрестя на величезній швидкості вискочив "Мерседес" і збив дитину. За словами очевидців, за кермом був священнослужитель.

"Всі машини стояли на світлофорі, а цей "Мерседес" взагалі несподівано вилетів. Швидкість була висока, удар був дуже сильний - дитину підкинуло на два метри. Водій, чоловік середніх років з бородою, вибіг з машини, схопившись за голову. Повз пробігали пішоходи, навіть не зупиняючись. Потім загорівся зелений - і наша маршрутка поїхала в протилежну сторону. Хлопчик лежав нерухомо, немов заснув", - згадує в коментарях на одному з сайтів очевидець ДТП.

Читайте також: В Одесі мажори влетіли в зупинку, а потім "покарали" свій Mercedes

Хлопчика у важкому стані відвезли в лікарню, але до тями він так і не прийшов.

Трагедію учня Лариса Сергіївна сприйняла як свою особисту / Фото: Сегодня
Шкільні вчителі дуже любили Дениса, а особливо - класна керівниця Лариса Ефімчикова. Вона щодня їздила в інший кінець міста відвідувати хлопчика в лікарні, хоча лікарі відразу попередили, що шансів вижити у нього фактично немає. Але педагог приїжджала, незважаючи на те, що сама страждала від підвищеного тиску і нервувати їй було протипоказано.

"Такою вона була людиною - глибоко порядною і чуйною, про інших завжди думала більше, ніж про себе. У школі її потай називали "квочкою", тому що на кожній перерві біля неї, як курчата, збиралися всім класом, щоб поспілкуватися", - зі сльозами згадує колишня учениця Наталя. Трагедію, що сталася зі своїм учнем, Лариса Сергіївна сприйняла як свою особисту. А коли в черговий раз приїхала до лікарні, медики з порога приголомшили жінку звісткою про смерть Дениса. До своєї квартири жінка так і не дійшла - вона померла від інфаркту на порозі будинку.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація