Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі в дитячому садку отруїлись діти

На погане самопочуття поскаржились 16 дітей.

В одеському дитячому садку №135 у минулу п’ятницю на погане самопочуття поскаржились 16 дітей.

Про це розповіла директор муніципального департаменту освіти та науки Олена Буйневич, передає місцеве видання dumskaya.net.

За її словами, з цих 16 дітей одну довелось госпіталізувати до інфекційної лікарні.

Сьогодні, у понеділок 23 липня, дитячий садок зачинено. За попередньою версією медиків причиною поганого самопочуття стала ротавірусна інфекція.

У поліції Одеської області повідомили, що до них жодних заяв та повідомлень щодо цього інциденту не надходило. Наразі вони перевіряють цю інформацію.

В Одесі правоохоронці перевіряють інформацію про отруєння дітей у дошкільному закладі Під час моніторингу інтернет...

Опубліковано Поліція Одеської області Понеділок, 23 липня 2018 р.

Нагадаємо, протягом двох днів, 17 та 18 липня, госпіталізували 84 працівники та дітей-відпочивальників із табору "Орлятко", що в селі Соснове Лиманського району на Донеччині. Із них дітей - 68. Загалом у таборі перебували 134 дітей. 

Згодом кількість постраждалих від отруєння у таборі зросла до 91 постраждалого, з них 76 дітей. Окрім цього під час проведення обстеження харчоблоку було виявлено низку порушень санітарного законодавства. У зв’язку з цим було ухвалено рішення про закриття табору та припинення будь-якої діяльності з приймання дітей на оздоровлення та відпочинок.

ВідеоПричиною масового отруєння у таборі "Орлятко" стала дизентерія

Дизентерія стала причиною масового отруєння у таборі "Орлятко". Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я після того, як отримали перші результати дослідження. Кількість отруєних сягнула 94 людей. Понад 70 - досі залишаються в лікарнях Нині відомо, що першими захворіли двоє працівників кухні і тільки наступного дня симптоми отруєння почали з'являтися у дітей. Виявлено, що усі захворіли на дизентерію Зонне. 

Причиною масового отруєння у таборі "Орлятко" стала дизентерія

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції