Перейти до змісту
В Офісі президента прокоментували смерть співробітниці посольства США: вимагають оперативного розслідування

В Офісі президента прокоментували смерть співробітниці посольства США: вимагають оперативного розслідування

У жінки залишилося четверо дітей і чоловік.

Офіс президента висловив співчуття рідним, друзям і колегам загиблої співробітниці посольства США у Києві, яку знайшли непритомну із травмою голови на залізничній колії і доправили до лікарні, але там вона померла. У Зеленського заявили, що українська влада сприятиме встановленню всіх обставин цього інциденту.

Про це сьогодні, 1 жовтня, повідомляє Офіс президента у Telegram.

"З великим сумом дізналися про те, що в лікарні померла громадянка Сполучених Штатів Америки, співробітниця американського посольства у Києві. Жінку з травмою голови 30 вересня знайшли перехожі просто неба біля залізниці у Шевченківському районі столиці. У неї залишилося четверо дітей і чоловік. Висловлюємо наші найщиріші співчуття рідним, друзям і колегам загиблої", - йдеться у повідомленні.

Наразі правоохоронцями розглядається версія як навмисного вбивства, так і нещасного випадку.

"Наголошуємо на необхідності оперативного та всебічного розслідування. Якщо ця трагедія сталася через злий умисел, винні мають понести законне покарання. Українська влада та Офіс Президента зокрема всіляко сприятимуть встановленню всіх обставин цього жахливого випадку", - додається у повідомленні.

Нагадаємо, 30 вересня непритомну жінку із травмою голови знайшли у Шевченківському районі столиці поблизу залізничної станції. Її госпіталізували, але згодом вона померла. Американка була у спортивній формі і з навушниками, тож за однією з версій - під час пробіжки вздовж колій її міг зачепити потяг. За іншою - по голові її міг вдарити високий чоловік 30-40 років. Принаймні так його описали свідки, нині його пошуки тривають. 

Відео Вбивство чи нещасний випадок: поліція з'ясовує причину смерті співробітниці американського посольства

Розслідують убивство і розшукують підозрюваного, але не відкидають нещасного випадку. Поліцейські намагаються встановити обставини смерті співробітниці американського посольства у столиці. Її непритомну із травмою голови знайшли на залізничній колії і доправили до лікарні, але там вона померла. Американка була у спортивній формі і з навушниками, тож, за однією з версій, під час пробіжки вздовж колій її міг зачепити потяг. За іншою - по голові її міг вдарити високий чоловік 30-40 років.  

Вбивство чи нещасний випадок: поліція з'ясовує причину смерті співробітниці американського посольства

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин