Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Офісі президента узгодили план впровадження системи "єМалятко"

Новація має запрацювати з наступного року.

В Офісі президента відбулася зустріч представників профільних центральних органів виконавчої влади та міжнародних донорських проектів, на якій обговорювався план дій із впровадження проєкту "єМалятко". Про це інформує пресслужба глави держави.

"Президент очікує від нас запуску проєкту з 1 січня 2020 року. На цей проект чекають усі українські родини з немовлятами", - нагадав радник українського лідера  Михайло Федоров. Він також наголосив, що "контроль за цим проєктом буде дуже чітким, навіть суворим". Узгоджений план буде оприлюднено після опрацювання всіх зауважень і пропозицій, які були висловлені на зустрічі.

Проект "єМалятко" надасть можливість отримати 10 послуг держави, пов’язаних із народженням дитини, за однією електронною заявою одразу в пологовому будинку. Новацією передбачено зменшення кількості необхідних візитів з 11 до 0, а кількості документів з 37 до 1. "Разом з планом ми підготували детальну технічну схему нових процесів у бек-офісі, що базується на системі "Трембіта" та значно оптимізує наявні державні послуги й роботу чиновників", – повідомив перший заступник голови Державного агентства з питань е-урядування Олексій Вискуб.

Цей проект передбачає надання за однією електронною заявою таких послуг: державна реєстрація народження дитини; реєстрації місця проживання народженої дитини; призначення допомоги при народженні дитини; реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я; реєстрація народженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; отримання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім'ї; визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою; визначення належності дитини до громадянства України; присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі; призначення допомоги багатодітним сім’ям.

Реалізація ініціатив відбуватиметься за підтримки міжнародних проєктів, зокрема, програми EGAP (Швейцарська Конфедерація та Фонд Східна Європа), проєкту EGOV4Ukraine (ЄС, Естонія), Офісу реформ адміністративних послуг (Канада, проект EDGE) та проєкту EU4PAR (ЄС).

ВідеоПікнік заради життя: благодійники збирають кошти на апаратуру для дочасно народжених дітей

Благодійний пікнік заради життя до Міжнародного дня двійнят. Збирали гроші для передчасно народжених дітлахів. Гості йшли цілими родинами. Малюки співали, малювали і танцювали, батьки вчилися. З малечею няньчились і кореспонденти ТСН.  

Пікнік заради життя: благодійники збирають кошти на апаратуру для дочасно народжених дітей

Залиште свій коментар

Вибір редакції