Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні 2019 року призови до армії триватимуть по три місяці

Загалом два призови займуть 6 місяців.

В Україні 2019 року заплановано два призови на строкову службу до армії. Кожен з них триватиме по три місяці.

Про це йдеться в указі президента України від 30 січня.

Згідно з документом призов на строкову службу громадян, яким виповнилося 20 років, не досягли 27-річного віку та не мають права на відстрочку чи звільнення буде здійснюватися у квітні-червні та жовтні-грудні 2019 року.

Також в указі йдеться про те, що із Збройних сил та військових формувань України військовослужбовці, які мають ступінь вищої освіти "спеціаліст" або "магістр" і відслужили встановленні терміни будуть звільнені в запас у квітні-травні та жовтні-грудні цього року. Інші будуть звільнятися у лютому, квітні-травні та жовтні-листопаді.

Нагадаємо, осінній призов 2018 року на строкову військову службу стартував від 1 жовтня. Він теж тривав три місяці і завершився 30 грудня. У планах Міноборони було призвати до війська 17960 осіб, що майже на три тисячі більше, аніж було під час попередньої кампанії. Після завершення призову, у Генштабі відзвітували, що план виконали.

ВідеоПолювання на призовників: як працівники військкоматів шукають тих, хто ухиляється від служби

На базарах та вокзалах на них полюють, а вони ховаються, як тільки можуть. Працівники військкоматів влаштовують справжні облави та їдуть навіть до інших областей по своїх ухилянтів-призовників. Юнаків намагаються переконувати словами, але коли призовники не чують - у хід іде сила.

Полювання на призовників: як працівники військкоматів шукають тих, хто ухиляється від служби

Залиште свій коментар

Вибір редакції