Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні може з’явитися музей Шона Карра

Ентузіасти хочуть облаштувати його в придбаному музикантом будинку на Закарпатті.

Найближчі друзі-байкери спочилого музиканта Шона Карра хочуть відкрити в Ужгороді його музей. Експозицію планують розмістити в будинку, котрий британець придбав для себе, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Саме в Ужгороді Карр вступив до байкерського клубу "Падонки", це сталося більше десяти років тому. "Шон Карр – людина, котра не просто бухає, а бухає "Тройной одеколон" з горла", - представляли тоді новачка байкери. В ужгородському будинку британець розмістив байкерську символіку, а сам ходив у куртці "падонків" і після того, як розлучився з Євгенією Тимошенко та їздив по Європі.

ВідеоСтала відома причина смерті колишнього зятя Юлії Тимошенко

Причиною смерті британського рокера і байкера Шона Карра стала хвора печінка. Про це ТСН розповів кращий друг із Йоркшина. Каже, п'ять років після розлучення з донькою Тимошенко він тяжко хворів і помер у поїздці до Праги. Найближчі друзі-байкери його не забувають і хочуть відкрити в Ужгороді музей.

Стала відома причина смерті колишнього зятя Юлії Тимошенко

Хату в Ужгороді Карр купив за півроку до смерті. Байкери кажуть, що британець мріяв там пожити, а якщо будинок зараз продати, то через кілька років усі про нього забудуть – а так з’явиться місце для мотоциклістів, куди вони можуть приїхати, дізнатися більше про Шона та його коротке і яскраве життя.

Шону Карру було 49 років. У вівторок його тіло кремували в Празі, а прах донька повезла на батьківщину в Британію. Родина Тимошенків жодним словом не прокоментувала смерть колишнього зятя українського політика.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції