Севастополь назвали лідером з абортів

Дата публікації
Перегляди
4706
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Севастополь назвали лідером з абортів

Севастополь лідирує за показниками серед інших міст

Серед регіонів-лідерів по кількості абортів також Донеччина, Київщина і Херсонщина.

Згідно з даними статистика Севастополь є столицею абортів в Україні, пише "Газета Киевская".

Не набагато далі у справі абортів від Севастополя "пішли" Кіровоградська область, Донецька, Київська, Херсонська і Вінницька області.

Найменше абортів роблять на Заході України – Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській і Рівненській областях.

Із західних регіонів до переліку не потрапили лише Волинська і Львівська області. Доповнює список областей з найменшою кількістю абортів Сумська область.

Коментуючи ідею церкви про заборону абортів, яку підхопили нардепи, головний акушер-гінеколог МОЗ В'ячеслав Камінський зазначає – лікарі роти абортів, але однозначно проти їх заборони.

"Це призведе до збільшення кількості кримінальних абортів та зростання материнської смертності. Пацієнт повинен мати право вибору", - впевнений Камінський.

Однак, зазначає він, церква могла б допомогти в роботі з жінками, які хочуть перервати вагітність. Адже така пацієнтка вимагає особливого підходу, яке іноді змінює її
рішення.

"Обмеження на порядок проведення аборту повинні бути. У тій частині, наприклад, що процедуру не можна робити на протязі години після звернення пацієнтки. Потрібно впевнитися, що це не спонтанне рішення під впливом емоцій. Як мінімум два-три дні має піти на огляд, співбесіда з психологом, соціальним працівником. На цьому ж етапі можуть підключатися і представники церков", - вважає Камінський.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4706
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація