Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні почалися арешти і опис майна "Газпрому" на 172 мільярди гривень

За словами Гройсмана, позиція України щодо "Газпрому" повинна бути жорсткою.

В Україні почалися арешти та опис майна та активів російської компанії "Газпром", які складають майже 172 мільярди гривень для переведення грошей до фонду Державного бюджету.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції за рішенням суду займається справою про стягнення зазначеної суми з "Газпрому".

"В нинішній ситуації ми повинні об'єднати усі наші зусилля для того, щоб змусити "Газпром" виконувати усі свої зобов'язання. За невиконання зобов'язань російський монополіст має нести жорстку відповідальність", - сказав Гройсман.

За його словами, уряд всіляко намагатиметься досягти головної мети - стягнення з "Газпрому" штрафу і виконання російською компанією рішення Стокгольмського арбітражу.

"Позиція України у ситуації з "Газпромом" має бути жорсткою і послідовною. "Газпром" має виконувати вердикт Стокгольмського арбітражу і так само виконувати вимогу антимонопольного органу України та рішення українських судів", - додав прем'єр.

Нагадаємо, раніше російський "Газпром" заявляв, що пропозиції "Нафтогазу" зі зміни контракту на закупівлю газу не відповідали грудневим рішенням Стокгольмського арбітражу.  

У "Нафтогазі" зазначили, що відмова "Газпрому" постачати газ автоматично означає, що протягом 2018 року до України не буде застосовуватися формула "бери або плати". Згодом "Газпром" заявив, що не лише розриває з Україною всі контракти на постачання газу, а також і на його транзит територією України до Європи. Потім "Газпром" заявив, що не буде припиняти транзит газу через Україну "просто зараз"

Залиште свій коментар

Вибір редакції