Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні стає популярним рух зоосадистів

В країні є люди, які люблять знущатися із тварин, птахів та гризунів.

В Україні набирає обертів рух зоосадистів. Зоозахисники закликають боротися з цим явищем. Законотворці згодні, утім, далі проекту закону справа не йде, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До ветеринарів все частіше потрапляють жертви догхантерів. Наприклад, одного пса привезли із перерізаним горлом та простреленою ногою. Таке із собакою вчинили троє парубків, які пиячили у селі неподалік Києва. Вони прив'язали собаку, одягнули петлю із дроту і почали знущатися.

Зоозахисники стверджують, що в Україні розвивається рух людей, які люблять знущатися над тваринами. Вони об'єднуються у спільноти та діляться своїми враженнями через Інтернет. А щоб нічого не запідозрили, то все шифрують. Наприклад, страшні муки отруєної тварини називають "велосипедом". А паніку зоозахисників "псиносрачем".

Захисники тварин кажуть, що треба змінити закон, який дозволяє користуватися пневматикою кожному. А ще просять заборонити безконтрольно продавати отруту. Із цим уже погодилися законодавці. У новому проекті закону прописують, що таке "жорстоке поводження з тваринами". Крім побоїв, знущань та залякування, до переліку додають жорстоке виховання, неадекватне годування та використання отрути проти тварин. Проте про відповідальність у проекті немає ні слова.

Найбільше покарання в Україні отримав 19-річний Олексій Ведула. Хлопець жорстоко вбивав безпритульних псів, а відео знущань викладав в Інтернет. За таку жорстокість і пропаганду насильства його засудили до 4 років в'язниці.

За рік в Україні до адміністративної відповідальності за жорстокість до тварин притягають близько 20 людей. Захисники тварин пропонують помножити це число щонайменше на 100.

Нагадаємо, що в Одесі догхантери зграями знищують дворових собак

Кореспондент ТСН Інна Боднар.

Відео В Україні набирає обертів рух зоо-садистів

Залиште свій коментар

Вибір редакції