В Одесі догхантери зграями знищують дворових собак

В Одесі догхантери зграями знищують дворових собак

У зоозахисних організаціях розмірковують над тим, як би заслати в співтовариство одеських догхантерів шпигуна.

З початком весни в Одесі активізувалися догхантери. Чи не щодня зоозахисники фіксують нові випадки вбивства тварин. У вівторок увечері невідомі отруїли зграю дворових собак у житловому масиві Котовського, пише "Сегодня".

"У другій половині дня на черговий пульт міліції звернулися місцеві жителі повідомили, що на Дніпродорозі загинули собаки. На місце події виїхала опергрупа факт підтвердила - було виявлено п'ять мертвих собак. Первинний огляд ознак насильницької смерті не виявив. Але в ході перевірки було встановлено, що тварин отруїли. За фактом жорстокого поводження з тваринами розпочато кримінальне провадження", - говорить начальник ЦГЗ Суворовського райвідділу міліції Світлана Білецька.

За аналогічною статтею два тижні тому відкрили провадження в Малиновському районі. Підозрюваних поки у міліції немає.

Захисники тварин впевнені: немає, тому що міліція не хоче займатися проблемою догхантингу. "Вони реагують тільки в тому випадку, якщо є конкретна людина, яку схопили за руку і привели, в інших випадках обмежуються перевіркою. У мене на руках зібралося безліч документів, відписок, є навіть запис, де людина в погонах мені заявляє, що отруєння тварин не можна вважати проявом жорстокості до неї", - обурюється віце-президент Спілки захисту тварин Ірина Момот.

Зараз жінка готує звернення в Генпрокуратуру. З боку може здатися, що рух догхантерів - спонтанний прояв жорстокості, однак це не так. Всі їхні акції добре сплановані та координуються з єдиного центру - форуму гицелів, де учасники руху діляться своїми досягненнями та рецептами нових, ще більш смертоносних коктейлів для дворових барбосів.

У зоозахисних організаціях розмірковують над тим, як би заслати в співтовариство одеських догхантерів шпигуна. "Якийсь час він буде втиратися в довіру, а потім займеться з'ясуванням імен і справжніх адрес зоофашистів. А якщо ті влаштовують сходки - приведе на них наших активістів, ЗМІ та міліцію", - ділиться своїми планами один з зоозахисників.

У міліції до цієї ідеї ставляться скептично. Кажуть, догхантери стали розумнішими, і до відповідальності залучити їх дуже складно. "Навіть якщо буде встановлено особу того, хто писав на форумі: "Вчора я отруїв п'ять, а минулого тижня - десять собак", - він завжди може сказати, що жартував або з хвастощів обмовив себе. Потрібні або його фотографії з убитими тваринами або затримання на місці злочину", - пояснив співрозмовник в правоохоронних органах.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів