Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні з’явиться новий національний парк

Уряд схвалив ініціативу президента для Рівненщини.

Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 5 вересня, підтримав президентський законопроект щодо створення в Зарічненському районі Рівненській області нового природоохоронного об’єкта – Нобельського національного природного парку. Як повідомляє урядова прес-служба, територія нового об’єкту складе 25318,81 га земель державної власності.

Їх нададуть паркові в постійне користування. "У нинішні непрості часи створення нового природного парку, повірте, величезний здобуток. Всі ці рішення – результат десятирічної роботи сотні природоохоронців, екологів, науковців, громадських активістів", - заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

ВідеоГалицький національний парк готує спеціальні "апартаменти" для рідкісних орлів

На його думку, парк сприятиме розвитку екологічного туризму в Україні та збереженню унікальної для Волині флори і фауни. "Він охопить цінні природоохоронні, наукові та рекреаційні ділянки та створить можливість для працевлаштування місцевого населення", - пояснив міністр.

Семерак переконаний, що парк матиме ще й потужний рекреаційний потенціал, адже через нього пролягає маршрут вузькоколійної залізниці "Антонівка-Зарічне", яка є найдовшою вузькоколійною залізницею Європи і вважається однією з візитних карток Рівненщини і туристичною родзинкою України. Також до складу парку включено озера Нобель, Млин, Острівське, Велике, які є перспективними об’єктами для активного екологічного туризму.

Фотогалерея Відчуй себе Дюймовочкою: у парку на Тайвані відвідувачам дозволили посидіти на гігантських лотосах (7 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції