В Україні запустили гарячу лінію для жертв домашнього насильства

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Проєкт за новим принципом заощадив близько 25 млн грн бюджетних коштів.

В Україні запустили гарячу лінію для попередження домашнього насильства.

Про це розповів міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

Він зазначив, що за даними ООН кожна шоста жінка в Україні пережила принаймні одну з форм насильства протягом останніх 12 місяців. Від 1 до 3 млн дітей в Україні стають свідками або жертвами домашнього насильства.

Водночас проєкт запустили за новим принципом — на спільній платформі. "Завдяки цьому ми запустили лінію досить швидко та заощадили близько 25 млн грн бюджетних коштів, які спочатку планували витратити на створення окремого колцентру", - розповів урядовець.

Дубілет додав, що проєкт перебуває на перетині відразу кількох міністерств. "Саме такі проєкти, у яких потрібне залучення різних команд, є найскладнішими в Кабміні, але й найбільш ефективними", - зазначив він.

Як зазначається, лінія зараз працює у тестовому режимі. Телефон - 1547.

Як зупинити домашній терор? У спецпроекті ТСН "Рідний кат" – про насильників, яких любиш, але від яких треба йти. Разом із науковцями журналісти знайшли причини домашнього насильства і разом із фахівцями ЮНІСЕФ спробували запобігти новим трагедіям.

Відео Кожна 5 жінка в Україні потерпає від знущань в родині: куди звертатися в разі домашнього насильства

Проблема ця насправді планетарного масштабу. 25 листопада ООН оголосила Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Ця боротьба добралася нарешті й до столиці України. Цього місяця суд у Києві підписав перший вирок за домашнє насилля. Але хто може виявитися таким насильником? Історію, що не вкладається в голові - дізналась ТСН.  

Кожна 5 жінка в Україні потерпає від знущань в родині: куди звертатися в разі домашнього насильства

Залиште свій коментар

Вибір редакції