В Україні завершилась третя хвиля коронавірусу - Степанов

Автор
Оксана РудаОксана Руда
Дата публікації
Перегляди
2298
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні завершилась третя хвиля коронавірусу - Степанов

Фото: УНІАН

В Україні від 8 травня не буде жодної області у "червоній" зоні.

Україна вийшла з третьої хвилі коронавірусу. Від завтрашнього дня в Україні не залишиться жодного регіону з "червоним" рівнем епіднебезпеки. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на своїй сторінці у Facebook.

"Нарешті можу констатувати, що ми вийшли з третьої хвилі пандемії. З завтрашнього дня в Україні не залишиться жодного регіону з "червоним" рівнем епіднебезпеки. Сьогодні відбудеться засідання комісії ТЕБ та НС і вже завтра виведемо Сумську область", – розповів очільник МОЗ.

Міністр охорони здоров'я зазначив, що останні два місяці були надто складними.

"Тільки нам і Богу відомо, як ми зуміли втримати ситуацію під контролем. За кожне життя боролися, як на війні. За що величезна шана й подяка нашим медикам", - написав очільник МОЗ.

За словами міністра, третя хвиля коронавірусу забрала найбільше життів проти перших двох.

"Перші тижні вірус розвивався шаленими темпами, галопом підкошуючи цілі міста. Кінець березня й початок квітня були найпіковішими. Усвідомлювали, що нам може не вистачити кисню, щоб забезпечити всю країну. Потужності на Львівському хімічному заводі не витримували та в якийсь момент частина виробничих потужностей зупинилась. Проте за ніч вдалося їх відновити. Ми весь тиждень у цілодобовому режимі розподіляли кисень по медзакладах і не залишили без кисню жодного", – зазначив Степанов.

Очільник МОЗ наголосив, що попри покращення ситуації зараз надзвичайно важливо не розслаблятися, а продовжувати дотримуватися протиепідемічних правил на вихідних.

Нагадаємо, сьогодні, 7 травня, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що МОЗ готує клопотання про те, щоб Сумську область вивели з "червоної" зони.

Коронавірус в Україні: за добу позитивні тести отримали майже 8,5 тисячі громадян

Коронавірус в Україні: за добу позитивні тести отримали майже 8,5 тисячі громадян

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2298
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація