Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні урегулювали маркування органічної продукції

Це надасть поштовх до сталого розвитку органічного виробництва в Україні.

Верховна Рада ухвалила закон "Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції".

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

За цей законопроект проголосувало 237 народних депутатів. Закон встановлює загальні засади правового регулювання у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

Зазначається, що закон надасть поштовх до сталого розвитку органічного виробництва в Україні, підвищить конкурентоспроможність органічної продукції та розширить зовнішні ринки для її збуту.

Окрім того, цей закон є важливим для гармонізації національного законодавства з європейськими вимогами у сфері органічного виробництва.

Нагадаємо, Уляна Супрун пояснила, як м'ясо із вмістом антибіотиків може вплинути на організм людини після вживання. За словами урядовиці, антиботики на фермах використовують доволі часто – для лікування інфекцій тварин, профілактики та покращення росту. Саме тому ці органічні речовини можна виявити і у м’ясі.

ВідеоЧим відрізняються органічно вирощені огірки від звичайних

У травні молоді овочі та зелень люди купують масово. Лідер продажу - огірки. Але насправді за походженням огірки бувають різними - органічними і традиційними. Перші можуть коштувати понад 100 гривень за кіло, в той час як за звичайний "зелений" продавці просять 35-50 гривень. Чим відрізняється органічно вирощений овоч від звичайного та як відрізнити справжню органіку від хімічно вирощеної продукції - дивіться в сюжеті.

Чим відрізняються органічно вирощені огірки від звичайних

Залиште свій коментар

Вибір редакції