Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вбивство підлітка в Прилуках: батьки вимагають у ДБР покарати некомпетентних поліцейських

Батько Дениса Чаленка приїхав до Києва.

Батьки загиблого місяць тому в Прилуках 14-річного Дениса Чаленка вимагають від ДБР узятися за їхню справу та покарати некомпетентних поліцейських, йдеться у ТСН.16:45.

Напередодні ввечері містяни знову збиралися на мітинг. А сьогодні зранку батько хлопця приїхав у Київ і разом із адвокатом перебуває в Державному бюро розслідувань.

Батька відправили з головного до територіального управління Бюро. Він розповів, що має кілька десятків прізвищ правоохоронців, які поводилися, за його переконанням, некомпетентно і покривали вбивство його сина. Заяву про некомпетентність співробітників прилуцького відділку та обласної чернігівської поліції батько Дениса направив до ДБР ще 6 листопада, виявилось що до єдиного досудового реєстру розслідувань її внесли 21 листопада. Тому батько приїхав до столиці та вимагає пришвидшити слідство.

"Повністю слідство по поліції, по експертах усіх, усіх слідчих, старому начальнику поліції, які повністю покривали цю справу. Хто їм платив за це і кого вони покривали", - коментує мотив заяви батько померлого хлопця Віктор Чаленко.

 "Стаття так і називається "Приховування злочину", частина перша – мається на увазі приховування особливо тяжкого злочину. У разі доведення провини колу осіб, яких буде визначено, загрожує арешт від трьох місяців, або обмеження волі на термін до трьох років або позбавлення волі на той самий термін", - пояснює речниця ДБР Анжеліка Іванова.

Конкретних прізвищ та дат, коли можна чекати на результати розслідування, у ДБР не називають, а саме цього вимагають батьки Дениса.

Відео Батько Дениса Чаленка привіз до ДБР понад дясяток прізвищ некомпетентних правоохоронців

Вимагати від ДБР узятися за справу та покарати некомпетентних поліцейських збираються батьки загиблого місяць тому в Прилуках 14-річного Дениса Чаленка. Його тато приїхав у Київ і наразі разом з адвокатом перебуває в ДБР, щоби тут розпочати розслідування діяльності прилуцької та чернігівської поліції. Напередодні ввечері, за місяць від дня смерті Дениса, статтю, за якою розслідують справу, перекваліфікували на "навмисне вбивство".  

Батько Дениса Чаленка привіз до ДБР понад дясяток прізвищ некомпетентних правоохоронців

Нагадаємо, у вівторок, 29 жовтня, 9-класник Денис повернувся додому зі школи й попросився в мами піти на тренування. За дві години, коли мати зателефонувала сину, зв’язку з ним уже не було. Відчувши щось недобре, батьки почали шукати хлопця, але марно. Аж раптом дзвінок із поліції - Дениса знайшли мертвим на залізничній колії.

Попри запевнення, що вбивство є однією з робочих версій, за якими ведеться розслідування обставин смерті, офіційна кваліфікація справи – загибель на залізниці. Це не влаштовує ані батьків, ані активістів із Прилук, які давно нарікають на роботу місцевих правоохоронців. Перші протести під відділком відбувались з силовим протистоянням та спаленням шин. Родина Дениса налаштована "до кінця" боротися за справедливе слідство та покарання винуватців загибелі дитини, і мають кількох підозрюваних. 

Крім того, батьки Дениса готові до ексгумації тіла сина. Вони прагнуть дізнатися, якою смертю загинув хлопець. Родина знайшла в Німеччині експертів, які зроблять ексгумацію, та людей, які це оплатять. 

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Залиште свій коментар

Вибір редакції