Відвідувач кафе почав стріляти по людям і ламати двері сокирою

Відвідувач кафе почав стріляти по людям і ламати двері сокирою

Фото: wek.com.ua

Всім відвідувачам кафе з персоналом довелось зачинятися і ховатись від куль.

Сьогодні вночі у передмісті Гайсина Вінницької області у придорожньому кафе його відвідувач відкрив стрілянину, повідомляє прес-служба МВС Вінничини.

36-річний чоловік посварився з іншим відвідувачем кафе. Сварка переросла у бійку, під час якої чоловік дістав пістолет для відстрілу гумових куль і декілька разів вистрелив, заподіявши одному з відвідувачів кафе рвану рану щоки.

Після цього він пішов, і повернувся уже з мисливським карабіном. Чоловік почав стріляти по приміщенню кафе, пошкодив при цьому вікна, двері, холодильні камери. Під час стрілянини ніхто з людей не постраждав.

Відвідувачі закладу і персонал зачинилися зсередини та викликали міліцію. До приїзду правоохоронців хуліган намагався виламати двері сокирою.

У затриманого, який був п'яним, міліція вилучила мисливський карабін АКМС та пристрій для відстрілу гумових куль ФОРТ-12Р, які, як з'ясувалося, перебували в нього на законних підставах.

Відносно нього за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї,) порушено кримінальну справу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація