Випуск ТСН-Особливе

Дата публікації
Перегляди
1981
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Випуск ТСН-Особливе

Про вагітність Надії Мейхер, падіння Ірини Білик на концерті Аліни Гросу, новий кліп Могилевської та про конкурс краси серед українських мулаток дивіться у випуску ТСН за 23.03.2012.

Надя Мейхер уже в пологовому будинку

ТСН-Особливе стало відомо, що Наля Мейхер збирається народжувати без пафосу, у звичайному київському медзакладі. Під його вікнами вже стоїть автомобіль співачки. Коханий Мейхер, московський бізнесмен Михайло Уржумцев, не покидає свою Надію: залишає її лише на кілька годин, щоб поїсти чи щось купити. Всю минулу ніч він провів поруч з нею в пологовому будинку.

Детальніше на відео

 

 

Ірина Білик розпласталася на сцені

Оконфузилась народна артистка України через надто високі підбори. Співачка не втрималась і гепнулася просто посеред виступу - це бачили і наші особливі кореспонденти.

Детальніше на відео

 

 

На концерті Аліни Гросу поцупили речі хореографа-постановника

У одного з хореографів-постановників сольного концерту Аліни Гросу поцупили речі. Поки він виступав на сцені,  зникла його  куртка із усіма важливими документами. Після концерту довелося викликати правоохоронців і складати протокол.

Детальніше на відео

 

 

У Києві презентували новий кліп Могилевської

Могилевська стала тією, що пройшла крізь вогонь. У Києві презентували її новий кліп, у якому використані 3D-технології.  Над цим проектом її команда працювала півроку - і день, і ніч. А все заради того, щоб Наталка спочатку опинилася на межі, а потім пізнала саму себе.

Детальніше на відео

 

 

Кензо залишиться в Україні

Картину японського художника та модельєра Кензо Такади придбав один із вітчизняних колекціонерів.  Його ім'я традиційно тримають у секреті. Вартість полотна близько 40 тисяч доларів. До речі, як відомо ТСН-Особливе, в Москві під час виставки Кензо не продалася жодна картина.

Детальніше на відео

 

 

 

Зіркові тіні: підсумки

Психологи радять не копіювати відомого родича, і не заздрити, бо це вкорочує життя та забирає сили для власних досягнень. ТСН-Особливе підбиває підсумки дослідження про те, як і чим живуть родичі відомих братів та сестер.

Детальніше на відео

 

 

 

Конкурс краси серед українських мулаток

По-своєму відзначили сороковини з дня смерті Вітні Х'юстон у Києві. А саме - конкурсом краси серед українських мулаток. До участі допускали лише темношкірих дівчат, шукали їх по всьому Києву. Хто ж серед вітчизняних шоколадок найгарніша дивіться у сюжеті ТСН-Особливе.

Детальніше на відео

 

 

Андрій Данилко розшукує своє перше кохання

З дівчиною він не бачився майже тридцять років, але й досі з особливою ніжністю згадує свій дитячий роман. Про своє особисте життя тепер, про сексуальну орієнтацію та стосунки з мамою Інною Білоконь Андрій розповів ТСН-Особливому.

Детальніше на відео

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1981
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація