Лікарню на території Києво-Печерської лаври пообіцяли поки що не виселяти

Лікарню на території Києво-Печерської лаври пообіцяли поки що не виселяти

На нараді було вирішено не виселяти хворих з лікарні на території лаври - принаймні поки що

Аби розібратися з виселенням хворих на гепатит, СНІД і нейроінфекції з унікальної клініки, в Академії наук зібрали нараду.

Клініка Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського Академії меднаук, яка знаходиться на території Києво-Печерської лаври, працюватиме в звичайному режимі.

Як повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я, ситуації навколо цієї клініки було присвячено нараду в МОЗ, яке пройшло під головуванням віце-прем'єра, голови відомства Раїси Богатирьової.

Питання переведення пацієнтів до інших медустанов поки не стоїть, запевнив президент НАМН Андрій Сердюк.

Він зазначив, що постанова бюро президії Національної академії медичних наук України від 13 березня про припинення госпіталізації хворих з інфекційними захворюваннями в клініку Інституту епідеміології та інфекційних хвороб скасована.

"Клініка працюватиме в звичайному режимі, і питання про переведення хворих в інші установи підніматися не буде, поки не будуть створені відповідні умови для хворих в інших закладах", - зазначив Сердюк.

Нагадаємо, раніше ТСН повідомляла, що Києво-Печерська лавра відбирає лікарню у хворих на гепатит. За даними ТСН, унікальну клініку Інституту епідеміології та інфекційних захворювань вирішили закрити, щоб віддати приміщення Києво-Печерській лаврі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація