Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Дата публікації
Перегляди
2800
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Випуск ТСН-тиждень: головні події тижня, що минув

Про голодування інвалідів-чорнобильців, економію на ліках, День дертв ДТП, дітей чиновників та багато іншого, - сьогодні у підсумковому випуску ТСН-тиждень.

Сьому добу голодують інваліди-чорнобильці
На самій воді зараз 43 людей. П'ятьох за цей час - забрали до лікарні. Щоби не ризикувати життям решти - протестувальники вирішили: тих, хто виснажився, - замінять "свіжими силами". У понеділок, нагадаю, майже тисяча (донецьких) пільговиків, яким у листопаді у 5-6 разів урізали доплати, відмовилися вийти з Пенсійного фонду: вимагаючи зустрічі з Прем'єром Азаровим - і гарантій отримання пенсій.
Детальніше на відеоУкраїнцям пропонують зекономити на ліках
Прем'єр навіть готовий знищити аптеки, що аж на 40 відсотків завищують торговельні надбавки. Іще одна ідея - за 3-4 роки перейти на вітчизняне виробництво більшості препаратів. Але чи будемо здоровішими - у ситуації, коли лікарі стали такими ж заручниками фармацевтів, як і ми самі? Мене особисто - те, що викрив у своєму розслідуванні Стас Ясинський, - просто налякало. Подивіться самі.
Детальніше на відеоРада цього тижня змінила правила проходження партій до Верховної Ради
Проголосували ВСІ фракції. "Фронт змін" Арсенія Яценюка і "Батьківщину" Юлії Тимошенко - решта опозиції навіть звинуватила у змові із владою. У чому ж підводні камені нового закону - і що в ньому об'єднало непримиренних політичних суперників - Ольга Кошеленко.
Детальніше на відео
Тиждень за одну хвилину 

 

Сьогодні - День жертв ДТП
Проблема цілого світу. І - ще один привід подумати: чому нічого не навчили нас 140 тисяч смертей на українських шляхах - тільки за час незалежності? Що тільки не робили. Підвищували штрафи. Просили по-доброму. Не допомагає. На наших дорогах і досі варто боятися мажорів, політиків і відчайдух. Чому? Відповідь шукайте в нас із вами - переконує Григорій Жигалов.
Детальніше на відео100 000 посвідчень за рік відбирають у німецьких автовласників
І це в країні, яка славиться найбезпечнішими дорогами. Українським правам - у Німеччині не довіряють. Їх власники можуть їздити тільки шість місяців. А далі - треба наново скласти іспити з теорії і практики. Чому ж це часто не вдається навіть асам українських доріг? - тепер знає Наталя Фібріг. Сама пройшовши непростий шлях до німецького посвідчення водія.
Детальніше на відеоРосія, Білорусь і Казахстан підписали угоду про Євразійську економічну інтеграцію

Це лише перший крок до повноцінного політичного об'єднання: із єдиним центром та валютою - кажуть підписанти. Офіційну реєстрацію - запланували на 2015 рік. Утім, як ділитимуть владу, і чи здатні три лідери поступитись особистими амбіціями, - це ще питання... Пам'ятники собі вони звели ще при житті, і цього не соромляться.

Детальніше на відео


Чому ж Україна не приєдналась до Росії, Білорусі та Казахстану
Утім - наполегливі заклики лідерів Євразії до України - приєднатися до їхнього союзу - спонукали ТСН-тиждень вирушити за три тисячі кілометрів: до кочової казахської столиці - Астани. Сергій Швець - роздивлявся цього євразійського скакуна буквально сидячи в нього на спині.  
Детальніше на відеоЯк чиновницькі таланти батьків прокладають світлу дорогу їхнім діткам
Старшу дочку головного казаха - Даригу Назарбаєву - тепер пророчать у його наступниці. Вона - нібито - і без того була негласним політрадником батька: контролюючи при цьому всі великі казахські медіа. Ну а нещодавно і сам Лідер нації - так називається він офіційно - заявив: не відкидає можливості обрання президентом - жінки.
Детальніше на відеоЩо ще сталося цього тижня
Терористична тривога. У Дніпро-петровську від вибуху загинув підприємець. У Єгипті знову ллється кров. Одна людина загинула в Каїрі, іще одна - в Олександрії. Геній і шахрайство. Андрій Слюсарчук, відомий у народі як Доктор Пі, опинився за ґратами. В Києві у воду шубовснув найбільший у Європі річковий підйомник. Удостоєний навіть власного імені - "Захарій".
Детальніше на відеоУ столиці цими днями - блиск коштовностей і ажіотаж
У похід за дорогоцінним металом - вирушили навіть ті, хто до ювелірних прикрас - ставиться загалом спокійно. Частково - спрацював заклик Нацбанку: купувати золото, а не долари. Якими ж рекордами вразили цьогоріч ювеліри - не тільки розкаже, а й покаже - Олександра Мітіна.
Детальніше на відео

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2800
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація